CS:GO yüksek açılış süresi

İşletim sistemi
Windows 10

charco

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar, 2 sene önce oyun oynamayı falan bıraktım ve kafamı dağıtmak için CS:GO indirdim ama oyuna minimum 5 dakikada giriyor. Bunun yüzünden FACEIT'te 3 defa ban yedim. Yalan değil SSD'ye yüklü olmasına rağmen. Bu arada aynı bilgisayar üzerinden oynuyorum oyunu ve 2 sene önceki açılış hızıyla şimdiki hiç aynı değil. Önceden de SSD'ye yüklüydü ama neredeyse oyun içi haritalar olsun oyunun açılışı olsun neredeyse 15 saniye falan sürüyordu. Şimdi haritalar bile yaklaşık 1 dakikada yükleniyor. Bir de oyun açılırken bir tuşa bastığımda program yanıt vermiyor sorunuyla karşılaşıyorum. Bunun çözümü nedir? Bu arada 2 sene önceki SSD'ye yüklü değil yeni aldığım Kingston A2000 SSD'sine yüklü oyun.

İnternet hızın ile alakalı olabilir. Ben bu kadar uzun bekleyen sizden başka birisini duymadım onu da söyleyeyim.
Bazı az izlenen yayıncılarda da görmüştüm ama benimki kadar geç girmiyor onlarda 2 dakikada falan giriyordu. Bu arada internetim 100/10 Yazmayı unutmuşum.
SSD'den değil de oyunun zaman içerisinde almış olduğu güncellemelerden dolayı daha da büyük veri yüklemesi gerektiğinden kaynaklanıyor olabilir.
Yani bir tek bana mı bu güncelleme anlamadım :D Bunu düzeltmenin bir yolu yok mudur acaba ? Çok can sıkıcı. Kafa dağıtma işlemi gerçeğe dönüşecek yoksa :D
Cidden kimsede bu tarz sorun veya çözüm yok mu ya?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı