Çözüldü CS:GO yüksek çözünürlük yüzünden görüntü vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Zeki Fırıldak

Hectopat
Arkadaşlar, CS:GO girdim. Crosshairim bayağı kötüydü. Ayarlamak için atolyeden crosshair indirme şeyini yapacaktım, küçük çözunurlükte oynuyordum, arama kısmı gelmiyordu. Arama kısmı gelmesi için en yuksek cozunurlugu seçtim, simdi CS:GO açılıyor ama görüntü vermiyor. Ne yapacağım?

Çözüm
-w [width] -h [height] (örnek: -w 1920 -h 1080) kodunu başlangıç komutlarına yaz.
Ayrıca altta böyle bir yöntem buldum bunu da uygulayabilirsin:
Bugün sizlerle oyuna girince uygun çözünürlük ve tazeleme hızı olmaması yüzünden ekran gitmesini çözeceğiz.

İlk önce oyunu kapatalım.

Bunun için Power tuşundan kapatmanıza gerek yok. Windows'ta yeni masaüstü oluşturabilirsiniz. Bunun için oyundayken Windows+CTRL+D tuşlarına basın. Masaüstünüze döneceksiniz. Buradan görev yöneticisiniz açın ve oyunun programını kapatın. Daha sonra oyunun .exe dosyasına sağ tıklayın ve 640x480 çözünürlüğünde çalıştır özelliğini tikli yapın. Uygulayıp çıkın. Daha sonra oyunu açın ve oyun içi ayarlardan uygun çözünürlüğü seçin. Oyundan çıkın ve aynı ayarı kapatın.
-w [width] -h [height] (örnek: -w 1920 -h 1080) kodunu başlangıç komutlarına yaz.
Ayrıca altta böyle bir yöntem buldum bunu da uygulayabilirsin:
Bugün sizlerle oyuna girince uygun çözünürlük ve tazeleme hızı olmaması yüzünden ekran gitmesini çözeceğiz.

İlk önce oyunu kapatalım.

Bunun için Power tuşundan kapatmanıza gerek yok. Windows'ta yeni masaüstü oluşturabilirsiniz. Bunun için oyundayken Windows+CTRL+D tuşlarına basın. Masaüstünüze döneceksiniz. Buradan görev yöneticisiniz açın ve oyunun programını kapatın. Daha sonra oyunun .exe dosyasına sağ tıklayın ve 640x480 çözünürlüğünde çalıştır özelliğini tikli yapın. Uygulayıp çıkın. Daha sonra oyunu açın ve oyun içi ayarlardan uygun çözünürlüğü seçin. Oyundan çıkın ve aynı ayarı kapatın.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı