Çözüldü Mafia Definitive Edition başlatılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

waltuh wheit

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monitör:Casper Excalibur M.E238FHD-G 23.8" 200Hz 1ms
Mouse:Razer Viper Mini
Kulaklık:Razer Blackshark V2 X 7.1
Klavye:Steelseries Apex 9 Mini Mekanik Gaming Klavye
Merhaba. Oyunu daha 10 dk önce ses gelmediği kapattım ve geri açmaya çalışıyorum, açılmıyor. Başlatmak için enter bas dediği yerde basıyorum, 2 saniye sonra kapanıyor. 6 kere denedim hep böyle oldu. Dosyaları doğruladım. Yine aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunun dosya konumuna gidin, .exe dosyasına sağ tıklayıp özellikler deyin. Yönetici olarak çalıştırma seçeneğini aktifleştirip, Windows XP Service Pack 3 veya Service Pack 2 olarak ayarlama yapın. Ayarlamayı uygulayın. Sonrasında oyuna tekrardan giriş yapmayı deneyin.

@waltuh wheit hallettiniz mi?
Oyunun dosya konumuna gidin, .exe dosyasına sağ tıklayıp özellikler deyin. Yönetici olarak çalıştırma seçeneğini aktifleştirip, Windows XP Service Pack 3 veya Service Pack 2 olarak ayarlama yapın. Ayarlamayı uygulayın. Sonrasında oyuna tekrardan giriş yapmayı deneyin.

Son düzenleme:
Çözüm
Oyunun dosya konumuna gidin, .exe dosyasına sağ tıklayıp özellikler deyin. Yönetici olarak çalıştırma seçeneğini aktifleştirip, Windows XP service pack 3 veya service pack 2 olarak ayarlama yapın. Ayarlamayı uygulayın. Sonrasında oyuna tekrardan giriş yapmayı deneyin.

Hocam bazen tekte giriyor, bazen 3 denemede falan giriyor. Sıkıntı yok şu an teşekkür ederim.

Hocam bende exe si yok

Yeni konular

Geri
Yukarı