CS:GO yüksek FPS almak için ayarlar düşürülmeli mi?

kel586

Decapat
1080p monitör kullanıyorum, en yüksek FPS için ayarları düşürmeli miyim?

SİSTEM: AMD Ryzen 3600X 16 GB 3600 MHz RAM RTX 2080S Gigabyte B450M S2H

Çoklu CPU kullanımı dışında bütün ayarlardan kısılabilir. Eksiğim varsa eklerseniz sevinirim. Çoktandır oynamıyorum. Ayrıca çözünürlük de düşürülebilir.
Ben 1024x768 de 4:3 olarak oynardım.

Bende ilginç bir şekilde FPS artmıyor ısınma azalıyor. Tek bende mi oluyor bilmiyorum ama paylaşmak istedim :D

En düşük ayarlarda 4:3 1280x960 çözünürlükte oynuyorum. Bence en iyisi bu. Hem daha fazla FPS, hem daha büyük karakterler.

RTX 2080 SUPER ile ne kadar düşük FPS alabilirsiniz ki? Şu an kaç alıyorsunuz ve kaç almak istiyorsunuz? GTX 1050 Ti ile en yüksek ayarlarda 180-200 FPS alıyorum. Bana yetiyor. Çok fazla FPS takıntısına gerek yok. Ek olarak ayar düşürürseniz darboğaz yaşama ihtimaliniz var.

RTX 2080 Super ile ne kadar düşük FPS alabilirsiniz ki? Şu an kaç alıyorsunuz ve kaç almak istiyorsunuz? GTX 1050 Ti ile en yüksek ayarlarda 180-200 FPS alıyorum. Bana yetiyor. Çok fazla FPS takıntısına gerek yok. Ek olarak ayar düşürürseniz darboğaz yaşama ihtimaliniz var.

Sorum o zaten maksimum kaç FPS alabilirim diye denemek istiyorum. Olay yetip yetmemesi değil zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı