CS:GO yüksek FPS olmasına rağmen takılma

Taha16

Hectopat
Selamlar arkadaşlar, monitör 60 Hertz olduğu için Max 75 Hertz yapıyorum FPS ayarlarından daha önce yaşamadım bugün ilk defa yaşıyorum bu sorunu. Gayet 300 FPS alabilmesine rağmen sanki 40-50 FPS ile oynuyormuşum hissiyatı veriyor oyun. Takılmalar mevcut, bu sorun ekran kartı Windows açılırken siyah ekran vermeye başlamasıyla oldu.

Selamlar arkadaşlar, monitör 60 Hertz olduğu için Max 75 Hertz yapıyorum FPS ayarlarından daha önce yaşamadım bugün ilk defa yaşıyorum bu sorunu. Gayet 300 FPS alabilmesine rağmen sanki 40-50 FPS ile oynuyormuşum hissiyatı veriyor oyun. Takılmalar mevcut, bu sorun ekran kartı Windows açılırken siyah ekran vermeye başlamasıyla oldu.

Hocam zaten 60 Hertz olduğu için maksimum 60 FPS kalitesinde görebilyorsunuz. V-Sync açıp 60 FPS'te deneyin. Bir de tam ekranda değilse tam ekrana alın.

Hocam zaten 60 Hertz olduğu için maksimum 60 FPS kalitesinde görebilyorsunuz. V-Sync açıp 60 FPS'te deneyin. Bir de tam ekranda değilse tam ekrana alın.

V-Sync açmamalı input lag yapar CS:GO gibi bir oyunda V-Sync açılmaz hocam yanlış bilgi vermeyin takılmayı önler ama laglı oynarsınız oyunu.

CS:GO'da ben de V-Sync açılmamalı diye biliyorum. Mümkünse 4:3 çözünürlük, düşük grafikler deneyin. En iyi sonuç öyle alıyorum ben. Notebook ve yüksek fps verdiği için biraz fazla ses çıkartıyor ama CS oynarken idare etmeli bence. Yine de karar sizin kendi bilgisayarınızı en iyi siz bilirsiniz.

Hocam V-Sync açmadan FPS'yi 100-150 arasına kitleyebilir misiniz? Aynı sorun bende Witcher 3'de yaşıyorum. FPS 80, 90'larda çok akıcı ama 110'ları görünce sanki kasıyormuş 40 50 FPS'imiş gibi oluyor.

Geri
Yukarı