CS:GO Yüksek Ping Sorunu

keremdmrts

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba CSGO'da çok ama çok yüksek ping alıyorum ve maçlara giremiyorum güncelleştirmeler kapalı her şey kapalı diğer hiç bir oyunda ping sorunu yaşamıyorum aynı anda ping testi yapıyorum 23-24 ping gösteriyor ama oyun içinde 700+ ping gösteriyor hiç bir şekilde oyuna giremiyorum yardımcı olur musunuz?
354889-e2d80a50391809c31f7d623b6c1a09ed.jpg
csgodsız.png

Dosya Ekleri

• Addsdssız.png
    Addsdssız.png
    1,5 KB · Görüntüleme: 57
Ne zamandır bu sorunu yaşıyorsun? Son 10 gün içindeyse, bu sorun çoğu kullanıcı da mevcut. AKK kalktı, yoğunluktan dolayı akşam saatlerinde yüksek ping alınabiliyor. Ben de yaşıyorum aynı durumu.

@Samett61 sürekli böyle aylardır sırf bu yüzden cs go oynamayı bıraktım
@eeburak11 oyun içerisindede 300-400 civarı başlıyor yavaş yavaş düşüyor ping 80e falan ama oyuna giremiyorum ki yada bu pingten dolayı NA sunucusuna falan atıyor hiç oynanmıyor

Aynı interneti kullanan iki kişi CS:GO girerse bu şekilde olabiliyor. Bizim internette bu şekilde normal pingimiz 60 ancak lobide arkadaşımda da bende de 700 ping gösteriyor. Ama sizden başka kullanan yoksa nedenini bilmiyorum.

@vaktitan lolde 22-23 ping PUBG'de 40-60 arası ping alıyorum.. CS GOda oyuna girince 60-70 ping oluyor ama işte oyuna giremiyorum bu ping yüzünden lobide 700 ping mesaj yazıyorum o bile gitmiyor CSGO lobisinde..
yardımcı olabilecek yok mu?
yardım edebilecek var mı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı