CS:GO yüksek ping

BaranHB

Centipat
Daha fazla  
100 Down / 10up Millenicom Fiber paket kullanıyorum. ( Turkcell SoL altyapısı üzerinden )
CS:GO'da diğer oyuncuların pingi 20-40 arasında olurken benim pingim en düşük 60-70 seviyelerinde oluyor. Hatta bazen 90'a çıktığı oluyor.
Normal bir durum mu? Sorun var ise sebep olan ne olabilir?

100 Down / 10up Millenicom Fiber paket kullanıyorum. ( Turkcell SoL altyapısı üzerinden )
CS:GO'da diğer oyuncuların pingi 20-40 arasında olurken benim pingim en düşük 60-70 seviyelerinde oluyor. Hatta bazen 90'a çıktığı oluyor.
TR sunucuları yok. TRde oynayan sayısı da azaldı. Maç bulmak için nispeten uzak sunuculardan adam topluyor. Ping değerlerin iyi denebilir

100 down / 10up Millenicom fiber paket kullanıyorum. ( Turkcell sol altyapısı üzerinden )

CS:GO'nun Valorant'taki gibi TR sunucusu yok bu yüzden ping değerin ortalamanın üstünde.

CS:GO kendi sucunuları için normal. Daha düşük ping ve 128 tick Rate ile oynamak isterseniz FACEIT oynayabilirsiniz. FACEIT Germany server ile 50 ping alabilirsiniz.

TT'de 20-30 arası ping alıyordum Kablonet'e geçtim senin gibi 60-90 arası oluyor. Yakınlarında TT kullanan varsa onlara sor altyapı daha iyi. Resmen 2 rank düştüm bu yüzden.

Geri
Yukarı