Çözüldü CS:GO'da 1 haftada en fazla kaç kasa düşüyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

623415

Picopat
Arkadaşlar normalde bana haftada 20TL civarı 1 kasa ve level atlayınca 1 skin ya da sprey falan veriyor. Peki haftada 1 kasa düşmesi normal mi yoksa 1'den fazla kasa düşüyor mu? Düşüyor ise maksimum kaç kasa düşüyor? Bir de kasaların fiyatları var, yüksek fiyatlı kasaların düşme ihtimali kaçtır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Her hafta 3 adet kasa düşürme hakkınız bulunuyor lakin bunun şansları benim kendi tecrübelerime göre şu şekilde;

İlk kasa: %8
İkinci kasa:%0.75
Üçüncü kasa:%0.1

Bu sayılar net değildir lakin ortalama olarak her ölüm maçı sonu ortalaması buna benzer bir şey çıkıyor. Ayrıyeten @mayroxoi adlı arkadaşın verdiği "her çarşamba kasa düşme şansı yenilenir" bilgisi yanlıştır. Siz ilk kasanızı düşürdükten 1 hafta sonrasına kadar ikinci ve üçüncü kasa düşüme şansınız düşer.
Bu oyunu 2018'den beridir aktif olarak oynarım toplamda 3 binden fazla saatim bulunuyor. Hayatım boyunca hiç kimseden 4 kasa düşürdüm lafı duymadım. Hatta ben kendim bile 3. kasayı hiç düşüremedim. Droplar ise çarşamba günü yenilenmez bu bilgi yanlıştır.

7 adet 10 leveldan fazla Steam hesabım bulunuyor seçkinim vb de var 4 en fazla düşüyor ki bu neredeyse imkansız bir olay o yüzden pek bilmiyor olabilirsin genelde 1-2 düşer 3. de çok nadir düşer.

Ancak bu demek olmuyor ki 4 adet kasa düşmez. (Çok nadir bir olay)

7 adet 10 leveldan fazla Steam hesabım bulunuyor seçkinim vb de var 4 en fazla düşüyor ki bu neredeyse imkansız bir olay o yüzden pek bilmiyor olabilirsin genelde 1-2 düşer 3. de çok nadir düşer.

Ancak bu demek olmuyor ki 4 adet kasa düşmez. (çok nadir bir olay)

Eğer 4 kasa düşürdüğünüzün haftanın envanter geçmişini atabilirseniz çok sevinirim.

Ancak bu demek olmuyor ki 4 adet kasa düşmez. (çok nadir bir olay)

Ama arkadaş net olmasa da 3.kasaya %0.1'lik bir değer vermiş yani 4. kasa dediğin gibi imkansız gibi bir şey yani düşmez desek ne kadar yalan olur bilmiyorum.

Ben düşürdüm demiyorum zaten biraz internetten araştırma yapıp gelirsen anlarsın zaten.

Hocam eğer düşürmediyseniz neden şöyle seçkinli, şöyle levelli, şu kadar hesabım var yazıyorsunuz? Eğer elinizde bir kanıt varsa atın öğrenelim işte. Ortaya bir bilgi veriyorsanız kanıtını da atmanız lazım. Benim verdiğim bilgiler benim ve internetteki kullanıcıların yorumları sonucudur.

Ben düşürdüm demiyorum zaten biraz internetten araştırma yapıp gelirsen anlarsın zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bakın bu videodaki arkadaşta "eski" drop sistemini anlatmış ve toplam kasa düşürme hakkını anlatırken 4. kasadan bahsetmemiş bile. Ben kendisini yakınen değil ama tanıyorum ve uzun süredir bu işlerle ilgileniyor kendisi.

Hocam eğer düşürmediyseniz neden şöyle seçkinli, şöyle levelli, şu kadar hesabım var yazıyorsunuz? Eğer elinizde bir kanıt varsa atın öğrenelim işte. Ortaya bir bilgi veriyorsanız kanıtını da atmanız lazım. Benim verdiğim bilgiler benim ve internetteki kullanıcıların yorumları sonucudur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bakın bu videodaki arkadaşta "eski" drop sistemini anlatmış ve toplam kasa düşürme hakkını anlatırken 4. kasadan bahsetmemiş bile. Ben kendisini yakınen değil ama tanıyorum ve uzun süredir bu işlerle ilgileniyor kendisi.

Her çarşamba drop sistemi sıfırlanmışta demiş arkadaş ve ayrıca o 4. kasayı düşürmek neredeyse imkansız bir ihtimal gibi bir şey ve ben düşürdüm demedim orada konu hakkında bilgim olduğunu anlatmak için o örneği sundum ve bende bu arkadaşı tanıyorum zaten CS oynayıp bu arkadaşı tanımayan pek yoktur.

Bir idle serverına bile girersen haftada en fazla 4 tane kasa alabileceğini söyler.

@mayroxoi "eski" sistem hocam eski sistem. Artık çarşambaları kasa düşürme hakkı yenilenmiyor. Ben sizden bir kanıt istedim siz idle sunucularına girin öyle söyler diyorsunuz anladım ki eliniz de bir kanıt yok. İyi akşamlar.

@mayroxoi "eski" sistem hocam eski sistem. Artık çarşambaları kasa düşürme hakkı yenilenmiyor. Ben sizden bir kanıt istedim siz idle sunucularına girin öyle söyler diyorsunuz anladım ki eliniz de bir kanıt yok. İyi akşamlar.

1684784414653.png

Düşürdüğünü söyleyenler var ancak dediğim gibi çok çok nadir bir olay düşürmek için ekstra oynamaya gerek kalmayacak bir ihtimalde

Direkt kasa düşürme serverı sahibi olan arkadaşım var onada sordum 4 kasa düşebilir dedi kendisi.
1684784532260.png

Ancak bu demek olmuyor ki 4 adet kasa düşmez. (Çok nadir bir olay)
Merhaba hocam bir sorum olucak 7 tane hesabım var demişssiniz hepsinden kasa düşürmek 3-4 gününüzü alır diye düşünüyorum.Kolay kasa düşürmek için ne tür bir yöntem kullanıyorsunuz acaba merak ettim de

Yeni konular

Geri
Yukarı