CS:GO'da 100 TL skin önerisi

Eldrithc

Hectopat
100 TL'ye skin almayı düşünüyorum. Hem güzel gözükecek hem CS2 de fiyatı artacak olsa daha iyi olur. Şu 2 silahta olsa daha iyi olur:
M4A4-AWP
Ben şu an M4A4 zalim daimyo ve AWP phobos düşünüyorum.
M4 için şu 3'u arasında hangisini almalıyım sizce? Zalim daimyo - örümcek zambağı - diş perisi.
Aynı zamanda AWP içinde önerirseniz sevinirim.

Şu an skin almanızı tavsiye etmiyorum fiyatlar çok uçuk CS2 çıkınca eski haline dönecektir.

AWP için Atheris tavsiye edebilirim fiyatına göre güzel bir skin ve CS2 ile fiyatı yükselecektir çünkü güzel yeşil bir görüntüsü var. M4A4 içinse üçü arasından garanti kar etmek istiyorsan örümcek zambağı, güzel dursun diyorsan diş perisi. Örümcek zambağı operasyon eşyası olduğundan ileride fiyatı diğerlerine göre 1 tık daha fazla yükselir. AK-47 içinse o fiyatlar arasına çok güzel skinler yok. Tek düzgün simsiyah var onu alıp üzerine sticker basabilirsin.

Şu an skin almanızı tavsiye etmiyorum fiyatlar çok uçuk CS2 çıkınca eski haline dönecektir.

CS2 çıkınca eski haline dönmeyecektir çünkü hepsi eski CS itemi olarak sayılacağından yeni skinler gelince değere binecekler.

Hocam önereceğiniz değerlenecek skinler var mı? 300TL bütçem var.

Operasyon itemleri ve açık renkli renkli itemlerin fiyatları diğerlerine göre daha fazla yükselir. Gözüne güzel gözüken renkli ne varsa al.

Yeni konular

Geri
Yukarı