CS:GO'da 12 Yaşındaki Çocuk

Öyle bir anlatıyor ki gören sanacak Challanger olmuş. Birde TR de Gold 3. TR de Dia ve altı Low elodur. Benim de bu sene 11'e basacak kardeşim Gold 5 TR de. Geleni geçeni feedliyor ama Gold 5. Ben yine Gold 5, azcık lig atla diye alaya alıyorum. Tabi bunun sebebi nasıl farmlayacağını veya ne zaman Counter-Jungle vs. yapılacağını göstermek istediğimde izin vermemesi. Bende kendin Dia ol bakalım diye dalga geçiyorum.

@Silinen üye

Her hangi bir çevirimiçi oyunda insanların rütbeleriyle dalga geçilmesi gerçekten çok ilginç. Mesela ben laptopta 15 FPS ile oynarken Silver 2 idim, şu anda yeni bilgisayarda 200 FPS alıyorum diye Master Guardian Elite'e yükseldim. Yani 12 basamak atladım. Eskiden oyunda yanıma gümüş gelirse düşünemiyordum, kafamı duvarlara vuruyordum, kendimi yerlere atıyordum. Artık öyle şeyler yapmıyorum, çünkü düşünüyorum ki bu adamlar olmasa oyunun zevki kalmaz. :D
Cidden Silver olmasa oyunun zevki kalmaz mı? 10-20 kat artar bence. Ne kadar az Low o kadar zevkli oyun. He LoL oynamayı bırakalı ve hesabımı yan komşumuza satalı oluyor bir kaç ay ama anladınız asıl olayı.

Oyunculuk yeteneğinin yaşla bir ilgisi olmadığını ve yetişkin bir bireyin de oyunda kötü performans gösterebileceği düşüncesindeyim. Küçük yaşta ki bireylerin asıl sorunu ebeveynlerinin çocuk yetiştirme konusunda ki tecrübesizlikleri veya eksiklikleridir.

Öyle bir anlatıyor ki gören sanacak Challanger olmuş. Birde TR de Gold 3. TR de Dia ve altı Low elodur. Benim de bu sene 11'e basacak kardeşim Gold 5 TR de. Geleni geçeni feedliyor ama Gold 5. Ben yine Gold 5, azcık lig atla diye alaya alıyorum. Tabi bunun sebebi nasıl farmlayacağını veya ne zaman Counter-Jungle vs. yapılacağını göstermek istediğimde izin vermemesi. Bende kendin Dia ol bakalım diye dalga geçiyorum.

Cidden Silver olmasa oyunun zevki kalmaz mı? 10-20 kat artar bence. Ne kadar az Low o kadar zevkli oyun. He LoL oynamayı bırakalı ve hesabımı yan komşumuza satalı oluyor bir kaç ay ama anladınız asıl olayı.

Böyle diyorsun da bence kesinlikle gold o yaştaki çocuk için çok iyidir. Bazen sokakta kaldığım zaman alt komşuya uğruyorum. Oğlu lol oynuyor. Bronze 5 ve o kadar kötü oynuyorki anlatamam. Çocuk 13 yaşında üstelik.

Lol'de sinirimi bozan şey oyunu sana sürekli oynatmak istiyor. Ben ilk 10 maçımdan 7 sini kazanmıştım. silver 2 atmıştı. 2. 10 maçımda 7 tane kazansam gold 2 ye kadar çıkabiliyorum. Ortalama galibiyetime bakınca aynı. O zaman neden ben sürekli oynamak zorundayım. Galibiyet yüzdem zaten ortada. Benim gibi ayda 1 kere oyuna girenler için büyük sıkıntı dereceli sistemi.

Böyle diyorsun da bence kesinlikle gold o yaştaki çocuk için çok iyidir. Bazen sokakta kaldığım zaman alt komşuya uğruyorum. Oğlu lol oynuyor. Bronze 5 ve o kadar kötü oynuyorki anlatamam. Çocuk 13 yaşında üstelik.

Lol'de sinirimi bozan şey oyunu sana sürekli oynatmak istiyor. Ben ilk 10 maçımdan 7 sini kazanmıştım. silver 2 atmıştı. 2. 10 maçımda 7 tane kazansam gold 2 ye kadar çıkabiliyorum. Ortalama galibiyetime bakınca aynı. O zaman neden ben sürekli oynamak zorundayım. Galibiyet yüzdem zaten ortada. Benim gibi ayda 1 kere oyuna girenler için büyük sıkıntı dereceli sistemi.
Bronzlar pro kardeş. Tabi...

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bende 13 yaşındayım asla sövmüyorum lol oynuyorum CS oynuyorum ama sövmüyorum iyi oynamaya çalışıyorum takım arkadaşlarına büyümüş gibi davranıyorumki bizim takım bizde velet var zaten yeniliriz diye feedlemesin ama benim bir arkadaşım var kötü oynuyo iyi oynamış gibi diğerlerine noob diyo facede paylaşıyor falan ona sınır oluyom atarlı çocuk küçücük te boyu var zaten :D lütfen banada velet demeyin xd

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı