CS:GO'da 130 FPS alırken 30 FPS almaya başlamak

Recx and Flex

Hectopat
Yer
İzmir
Arkadaşlar bu sorun disk %100 olmaya başladıktan sonra olmaya başladı. Son 2 gündür yani, ama LoL'de FPS 150 alırken hala 150 alıyorum. CS:GO'da neden FPS bu kadar düştü cevaplar mısınız?
Bazen 70 FPS alıyorum cogunlukla 40 50 FPS bazen 10 FPS.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı güncellemelerden sonra batırılabiliyor Valve.

Arkadaşlar bu sorun disk %100 olmaya başladıktan sonra olmaya başladı. Son 2 gündür yani, ama LoL'de FPS 150 alırken hala 150 alıyorum. CS:GO'da neden FPS bu kadar düştü cevaplar mısınız?
Bazen 70 FPS alıyorum cogunlukla 40 50 FPS bazen 10 FPS.

Ne sorduğunuz neyi sorduğunuz belli değil sisteminizide yazmamamışsınız lütfen aydınlatın.

CS:GO oynarken diskinizi sağlamca kullanır. Diskiniz okuma yazma hızı yüksek olmalı. HDD'de oynuyorsanız normal kabul edilebilir. Ya da SSD'nizin okuma yazma hızı düşüktür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne sorduğunuz neyi sorduğunuz belli değil sisteminizide yazmamamışsınız lütfen aydınlatın.

2 Gun oncesıne kadar 150 FPS alırken neden bırden 30 FPS aldıgımı anlamıs degılım gunnceleme vs gelmedı daha ne kadar yardımcı olabılırım bılmıyorum diğer oyunlarda FPS aynı ıken CS:GO'da nasıl bırden bu kadar FPS azaldı
CS:GO oynarken diskinizi sağlamca kullanır. Diskiniz okuma yazma hızı yüksek olmalı. HDD'de oynuyorsanız normaldir. Yada ssdnizin okuma yazma hızı düşüktür.

Yani SSD aldığımda bu sorun cozulebılırmı yenı olustu fakat bu sorun eskıden de aynı harddısktı ama %100 oldugunu yenı fark ettım eskıden de aynı yuzdede olabılır

2 Gun oncesıne kadar 150 FPS alırken neden bırden 30 FPS aldıgımı anlamıs degılım gunnceleme vs gelmedı daha ne kadar yardımcı olabılırım bılmıyorum diğer oyunlarda FPS aynı ıken CS:GO'da nasıl bırden bu kadar FPS azaldı.

Oyun dosyalarını doğrula gerekirse yedek alıp silip tekrar kur.

Ccleaner indirip bir temizlik yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı