CS:GO'da 30-40 FPS alırken kasma hissi

MotoCBR

Hectopat
Makaleler
8
Bilgisayarımı eski bir plazma televizyona HDMI kablosuyla bağladım CS:GO girdim ama 30-50 FPS'te pürüzsüz akıcı görüntü alamıyorum. Sebebi monitörden mi kaynaklanıyor? Ara sıra FPS dropları oluyor. Sistem özelliklerini yaz demeyin sistemim CS:GO için yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımı eski bir plazma televizyona HDMI kablosuyla bağladım CS:GO girdim ama 30-50 FPS'te pürüzsüz akıcı görüntü alamıyorum. Sebebi monitörden mi kaynaklanıyor? Ara sıra FPS dropları oluyor. Sistem özelliklerini yaz demeyin sistemim CS:GO için yeterli.

30-50 FPS'lerde drop olması ve kasma hissinin olması gayet normal bir şey.

Hocam televizyondan dolayi Hz değerleri vb ekranda kasilmalar yapmakta monitör olsa sorun yaşamazsiniz örnek Xbox cihazından vereceğim şu an eski bir plazmada oynamaktayim dediğiniz sorun gibi oyun oynanmiyor drop varmış gibi ama yok sabit FPS lakin monitöre taktiğimda 30 FPS olmasina rağmen mukkemel akici ekrandan dolayi tamamen. Ekranin donanimi karşılamıyor diyebiliriz kanimca.

Kasma hissiyati olmaması için sabit 60 FPS almam gerekir.

Geri
Yukarı