CS:GO'da 2 maç kaybedince rank düşüyorum

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B

Roux

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
CS diyoruz, Valorant yanına yaklaşamaz diyoruz ama çıldırmak üzereyim. Rank atlamak için bel altımı yırtıyorum, 4 5 maç arka arkaya kazanıp çıkıyorum tamam ama 2 maç lose alınca anında rank düşüyoruz. Monitörü kıracağım az kaldı. Bu oyunda rank yükselmek için arka arkaya 10 - 20 maç mı almam lazım anlamadım. Allah akıl fikir versin o kadar diyorum.

Screenshot_3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Benzer bir sorunu bende yaşıyorum. Şansıma daima 1 maç kaybediyorum ondan sonraki maç hemen kazanıyorum, bu yüzden daha rank yükselemedim :(

CS diyoruz, Valorant yanına yaklaşamaz diyoruz ama çıldırmak üzereyim. Rank atlamak için bel altımı yırtıyorum, 4 5 maç arka arkaya kazanıp çıkıyorum tamam ama 2 maç lose alınca anında rank düşüyoruz. Monitörü kıracağım az kaldı. Bu oyunda rank yükselmek için arka arkaya 10 - 20 maç mı almam lazım anlamadım. Allah akıl fikir versin o kadar diyorum.

Eki Görüntüle 1720969

2-3 maçta bir rank atlıyorum. Berbere kaldığım maç bile kazandım. MMR'ınıza bağlı bu. Valorant'ta da böyledir, CS:GO'da da LoL'de falan fistan.

Hocam 4000 seviyesiniz bu arada sayılar temsili ve 4200 de rank atlıyorsunuz siz 4300 olup rank atlamışsınız ama kaybedince 300 puan düşmüssünüz bu da sizi tekrar 4000 seviyeye atar yani aslında Silver 4 olup 5 maç kazanırsanız 1 maç kaybedince rank düşmezsiniz.

Hocam 4000 seviyesiniz bu arada sayılar temsili ve 4200 de rank atlıyorsunuz siz 4300 olup rank atlamışsınız ama kaybedince 300 puan düşmüssünüz bu da sizi tekrar 4000 seviyeye atar yani aslında Silver 4 olup 5 maç kazanırsanız 1 maç kaybedince rank düşmezsiniz.
Bu temsili verdiğiniz sayıları nasıl öğrenebilirim? Bizimle paylaşılıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı