Çözüldü CS:GO'da 4:3 ekranda siyah bar kalkmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

furkanozsoy22

Decapat
Daha fazla  
Merhaba CS:GO için 4:3 oynamaya alışmıştım fakat farklı bir oyunda hata alınca format attım ve 4:3 yapamaz hale geldi PC. 4:3 yapılıyor fakat siyah barlar ne yaptıysam kalkmıyor. Ekran ölçeklendirmesini koru dışında başka bir seçenek de bulunmamakta.

resim_2021-07-12_181450.png

resim_2021-07-12_181450.png

Çözüm
Çözünürlüğü 1024x768P yapın, sonra tam ekran ölçeklendirmeyi seçin. Ondan sonra 1080P'ye geri dönün.
Merhaba CS:GO için 4:3 oynamaya alışmıştım fakat farklı bir oyunda hata alınca format attım ve 4:3 yapamaz hale geldi PC. 4:3 yapılıyor fakat siyah barlar ne yaptıysam kalkmıyor. Ekran ölçeklendirmesini koru dışında başka bir seçenek de bulunmamakta.
Yeni CS:GO için çözünürlük ayarlayıp ekran ölçeklendirme kısmına bakabilirmisiniz ? Uzatma diye bir seçenek olması lazım

Eki Görüntüle 1105067

Eki Görüntüle 1105067
Nvidia denetim masasında (Masaüstü sağ click) > ''masaüstü boyutunu ve konumunu ayarla'' kısmından tam ekran seçeneğini işaretle.

Nvidia denetim masasında (Masaüstü sağ click) > ''masaüstü boyutunu ve konumunu ayarla'' kısmından tam ekran seçeneğini işaretle.
Hocam, adam intel dahili ekran kartından görüntü alıyor. Bu da bana laptop tahminini yaptırıyor. Eğer laptop kullanıyorsa, Nvidia denetim masasından bu ayarı yapamaz.

Çözünürlüğü 1024x768P yapın, sonra tam ekran ölçeklendirmeyi seçin. Ondan sonra 1080P'ye geri dönün.

Arkadaşın dediği gibi hangi 4:3 çözünürlükte kullanıyorsanız onu yapın sonra uzatılmışı seçin tekrar 1920x1080 boyutuna dönerseniz düzelir.
Arkadaşın dediği gibi hangi 4:3 çözünürlükte kullanıyorsanız onu yapın sonra uzatılmışı seçin tekrar 1920x1080 boyutuna dönerseniz düzelir.

Oyundan değil Intel'in uygulamasindan.

Geri
Yukarı