Çözüldü CS:GO'da 4:3 ekranda siyah barlar çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

GFBKEREM

Centipat
Yer
Şükrü Saraçoğlu Stadyumu
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. CS:GO oynarken profesyonel insanların da kullandığı gibi 4:3 ekran boyutunda oynamak istedim. Fakat ekranın yanında siyah bar oluşuyor ve bu cidden rahatsız ediyor, bunun bir çözümü var mı acaba? Ekran kartım NVIDIA.

Çözüm
Zaten o seçeneği seçmen gerekiyor diye hatırlıyorum. Ben zamanında öyle halletmiştim.

Hocam seçenek seçemiyorsun ki sadece o seçenek var :)
Arkadaşlar çözümü buldum ben masaüstümü 1920x1080 kullanan biriydim. onu 1680x1050 ye çekince uzatılmış yapıp CSGO ya girdim ve oldu sonra CSGO açıkken 1920x1080 e çektim ve sorun düzeldi.
i5-9300h 2.4 gh.
Intel yazılımdan ölçeklendirme yazan bir şey olması lazım.
Ben arkadaşın dediği yere girdim fakat bende tam ekrana ölçeklendir veya uzatılmış falan yazmıyor en boy oranını koru var sadece bu arada 1920x1080 kullanıyorum
Bu arada NVIDIA Denetim Masası'na girdim fakat orada sadece 3 seçenek çıkıyor.
En boy oranını koru demeyi denediniz mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buna bakabilir misin birde
İntel Grafikleri Denetim Merkezinin güncel sürüm olduğuna emin ol birde.

Zaten o seçeneği seçmen gerekiyor diye hatırlıyorum. Ben zamanında öyle halletmiştim.

Hocam seçenek seçemiyorsun ki sadece o seçenek var :)
Arkadaşlar çözümü buldum ben masaüstümü 1920x1080 kullanan biriydim. onu 1680x1050 ye çekince uzatılmış yapıp CSGO ya girdim ve oldu sonra CSGO açıkken 1920x1080 e çektim ve sorun düzeldi.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı