CS:GO'da adam vuramıyorum

CS:GO'ya başladım ama adam vuramıyorum. Rakip yere bakarak beni vuruyor. Ne yaparak daha iyi oynayabilirim?
Benim yeni başlayanlarda gördüğüm karakter durmadan sıkıyorlar. Sabit durup kafaya tek tek sıkmak en iyisi fakat rakip yakınsa spray atılabilir. Zaten düşük ranklarda rakibi öldürmek için bol zamanın olucak o yüzden heyecan yapma

Her şeyden önce imkanın varsa 120 liralık Prime Upgrade'i almanı tavsiye ederim. Almazsan, yere bakarak seni vuran hilecilerle sürekli karşılaşabilirsin. Atölye kısmından aim haritaları indirip, aim'ini geliştirebilirsin. Bir süre rekabetçi yerine ölüm maçı veya basit eğlencede takıl. Hem haritaların inceliklerini öğrenmiş olursun hem de silah kullanımını geliştirirsin. Mouse ayarlarında kendini nasıl rahat hissediyorsan onu kullan. Mesela ben hızlı mouse sevdiğim için DPİ: 1000 Sensitive: 7,76. :)

Valorant oynayın. En azından koşarak adam vurarak tatmin edebilirsiniz kendinizi. Şaka bir yana aim recoile gir 20kere alıştırma yap. Aim traninge gir 500kıll al. En sonda 3kere DM gir. Ondan sonra reko marş marş.

CS:GO'ya başladım ama adam vuramıyorum. Rakip yere bakarak beni vuruyor. Ne yaparak daha iyi oynayabilirim?
Yeni başladıysan normal yavaş yavaş gelişirsin. Topluluk sunucularından retake, dm gibi modlar oyna. Aynı zamanda atölyeden de aim botz mapine bak. Dediklerimi youtube'ye yazarsan detaylı anlatanlar vardır. Ve büyük ihtimalle bildiğin gibi oyunda her silahın farklı sprayi var. Bunları da çalışabileceğin antrenman haritalarına bakmanı öneririm.

Aim_botz/recoil master/yprac Dust 2 mirage vs mapleri işine yarar recoil Master'de spray çalışabilirsin ve karşına hile gelmesini istemiyorsan FACEIT oynayabilirsin hem sunucular 128 tick.

Hocam aim maplerinden size göre en rahat olan aimi seçmeniz lazım ve sensitivity i düşürmeni tavsiye ederim ve antrenman da şart.

Yeni konular

Geri
Yukarı