CS:GO'da aim'im kayıyor mu?

ildewild

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Monitörüm 60 Hz olduğundan mıdır nedir bilmiyorum. Herkes kayıyor diyor. Kayıyor mu öyle mi gözüküyor?
Kayıyorsa tavsiyeniz var mıdır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörüm 60 Hz olduğundan mıdır nedir bilmiyorum. Herkes kayıyor diyor. Kayıyor mu öyle mi gözüküyor?
Kayıyorsa tavsiyeniz var mıdır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

DPI bana yüksek gözüktü arkaya bakarken haliyle kayma oluyor.

Ben herhangi bir kayma göremedim. Lakin gözlerinizi hiç kırpmıyorsunuz dikkat edin. Ben de zamanında saatlerce DM'de aim kasardım şu an gözlerimde kuruluk var ve düzgün bir çözümü yok.

DPI bana yüksek gözüktü arkaya bakarken haliyle kayma oluyor.
Hocam Unlost bir ara şöyle bir trick vermişti;

1 sensivity 400 DPI
2 sensivity 800 DPI

Onu duyduğumdan beri 2 sens 800 DPI kullanıyorum. Ama arkama bakmak için mouseu neredeyse 130-140 derece çevirmek zorunda kalıyorum.

Ben herhangi bir kayma göremedim. Lakin gözlerinizi hiç kırpmıyorsunuz dikkat edin. Ben de zamanında saatlerce DM'de aim kasardım şu an gözlerimde kuruluk var ve düzgün bir çözümü yok.
Bende DM kasarken ki hassasiyetimi maçtayken de gösterebilsem keşke diyordum😀

Şu videoyu başka bir forumda paylaşmıştım eğlencesine. Ben gülerler diye tahmin etmiştim. Millet birden dalga geçmeye başladı.

"Aaa aim kayıyo, bu nası oyun tarzı, ilk 10 saniyede kafayı yedi" falan diye ondan sordum.

Şöyle bir düşünürsen buraada bir yanlışlık olduğunu anlarsın.
1 x 400 = 400 eDPI
2 x 800 = 1600 eDPI

Olması gereken;
2 sens 400 DPI = 800 eDPI
1 sens 800 DPI = 800 eDPI
eDPI'ın ne olduğunu bilmiyorum dostum. Dediğim gibi Unlost demişti zamanında taa 3-4 sene önce. O gün bugündür öyle oynuyorum.

400 DPI deneyeceğim ama söylediğin gibi. Umarım daha iyi olur.

eDPI'ın ne olduğunu bilmiyorum dostum. Dediğim gibi Unlost demişti zamanında taa 3-4 sene önce. O gün bugündür öyle oynuyorum.

400 DPI deneyeceğim ama söylediğin gibi. Umarım daha iyi olur.
eDPI = sensivity x DPI demek
Yani;
1 x 800
2 x 400
0.5 x 1600
4 x 200
Bunların hepsi aynı hassasiyet oluyor.

eDPI = sensivity x DPI demek
Yani;
1 x 800
2 x 400
0.5 x 1600
4 x 200
Bunların hepsi aynı hassasiyet oluyor.
Aynen hocam Berk'te aynı sizin dediğiniz gibi 1 sens 800 DPI olarak anlatmış. Aklımda hep Unlost diye kalmış.

Ben dediğim gibi taa bu videoyu izlediğim zamanlardan beri 1 sens 400 DPI diye algılamışım. Ve o zamandan beri 2 sens 800 DPI olarak oynuyormuşum. Videonun sonunda söylüyor.

Bu saatten sonra da düzelmez herhalde😂 Beraber oynamak isterseniz hesabım;

Son düzenleme:

Geri
Yukarı