Çözüldü CS:GO'da crosshair kendiliğinden aşağı yukarı kayıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Frstghost

Hectopat
Makaleler
2
Videoda görüldügü gibi, sabit durarken yavas yavas asagi dogru kayiyor. AWP'de daha iyi anlasiliyor. Bu önceden yoktu.

Fareden dolayi olabilir dedim. Videonun sonunda görüldügü gibi farede de sıkıntı yok.
Neden kaynaklaniyor bu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Videoda görüldügü gibi, sabit durarken yavas yavas asagi dogru kayiyor. AWP'de daha iyi anlasiliyor. Bu önceden yoktu.

Fareden dolayi olabilir dedim. Videonun sonunda görüldügü gibi farede de sıkıntı yok.
Neden kaynaklaniyor bu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bağlı herhangi bir DS4, gamepad, Xbox falan var mı ? Varsa çıkarın.
Yanlış bilgi
Hocam USP'de kayıyor gibi gözükmüyor CS. AWP'de scope açıkken aşağı yukarı oynaması da oyunun kendi mekaniği.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alakaya çay demle. Rekabetçi oyunda öyle saçma sapan mekanik olmaz. Başka bir sıkıntı var.
Ahaha. Güncel olarak MW 2 Online ve R6 oynuyorum ikisinde de scope açıkken düz durmuyor kamera. Gerçekçilik için çoğu oyunda olan bir mekanik.

Ahaha. Güncel olarak MW 2 Online ve R6 oynuyorum ikisinde de scope açıkken düz durmuyor kamera. Gerçekçilik için çoğu oyunda olan bir mekanik.
Kaç yıldır CS oynuyorum, kim kime öğretiyor? Scope kayması, nefes tutma gibi aptal aptal mekanikler yok bu oyunda.

Csgo'da öyle bir mekanik yok en azından dün oynadığımda yoktu 😁

Neden kaynaklaniyor bu?

Bağlı herhangi bir DS4, gamepad, Xbox falan var mı ? Varsa çıkarın.

Çözüm

Evet aynı olay PUBG'de de var ama CS:GO ve Valorant'ta yok. MW 2 Online ve R6'nın CS:GO ile alakasını anlayamadım.

Evet aynı olay PUBG'de de var ama CS:GO ve Valorant'ta yok. MW 2 Online ve R6'nın CS:GO ile alakasını anlayamadım.
Düzgünce okuyun cevap verdiğim mesajı o zaman :D Arkadaş rekabetçi oyunda öyle mekanik olmaz demiş.

Düzgünce okuyun cevap verdiğim mesajı o zaman :D arkadaş rekabetçi oyunda öyle mekanik olmaz demiş.

LoL de rekabetçi oyun o zaman onda da olsun :D
Rekabetçi oyunların da kendi arasında grupları var. Bence Valorant ve CS:GO tarzı oyunların grupları MW 2, R6 ve PUBG ile aynı gruba girmiyor. Silah var diye aynı grup olmuyor.

Bu arada @Frstghost hocam Mouse'unuz nedir? Mouse driverınızı silip denediniz mi? Bence fareden dolayı çünkü USP'yi elinize aldığınızda da çok hafif aşağı oynuyor eğer mouse'u tamamen elinizden bıraktıysanız. Sadece AWP'de daha fazla belli oluyor.

Geri
Yukarı