CS:GO'da AK-47 için skin önerisi

Asiimov almanı öneririm. Arkadaşım 700'den alıp 850-900'e falan çıkmıştı hem fiyat açısından zamlanıyor hem de güzel skin veya kırmızı çizgi düşünebilirsin. CS2'de mavi, kırmızı ve sarı renkler ön planda olacak ona göre skinlerinizi tercih edebilirsiniz. Herkesin kendi tercihidir tabii ben mesela ıce-coaled kullanıyorum. Bu da hem uygun hem de tercih edilebilinir bir skin.

Bende onu kullanıyorum inşallah CS 2 de 300'den 600 yapacak :)

Bende onu kullanıyorum inşallah CS 2 de 300'den 600 yapacak :)
Sade ve renk birleşimi olarak gerçekten çok güzel bir skin. CS:GO'da bu kadar güzel skinler olup pahalı olmayan çok fazla skin var ve çok kötü skinler olup çok pahalı olanlar da var maalesef :) Fiyatı önemli değil aslında benim için oynarken o skinle zevk almak daha tatmin edici oluyor benim için :D

Sade ve renk birleşimi olarak gerçekten çok güzel bir skin. CS:GO'da bu kadar güzel skinler olup pahalı olmayan çok fazla skin var ve çok kötü skinler olup çok pahalı olanlar da var maalesef :) fiyatı önemli değil aslında benim için oynarken o skinle zevk almak daha tatmin edici oluyor benim için :D

CS 2'de mavi renkler ön planda olacak gibi daha güzel olacak fiyatta önemli canım lazım olur bir ara :D

Yeni konular

Geri
Yukarı