CS:GO'da 42.91 TL'ye AK-47 ve M4A4 için skin önerisi

Mehmet Akif T

Hectopat
Yer
Malatya/Yeşilyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop Özellikleri:Ryzen 7 4700U 16GB Ram 256GB Depolama APU ekran kartı.(LAPTOP Lenovo E15)
Meslek
Öğrenci
55 küsür liralık kasa ve grafiti düşürdüm, 11 liraya Void by Humanity's Last Breath aldım. 42.91 kaldı, ona da AK ve M4A4 skini önerir misiniz? Glock 18 ve USP-S de düşünüyordum ama yeteceğini düşünmüyorum, yeterse onlara da olacak şekilde 4 skin önerir misiniz?

Güzel stickerlı bir Elite Build, M4A4 için de Poly Mag veya Magnesium alırsınız düşük floatlı.
Glock Moonrise ve USP-S Forest Leaves alırsınız.

M4A4'ün bence 40 lira altına pek güzel skini yok, A4 boş bile geçilebilir.

Ak Elite Build alırsınız anca. Kalan parayada kendiniz M4 ayarlayın göz zevkinize göre. 15-20 TL artıyor.

Güzel stickerlı bir Elite Build, M4A4 için de Poly Mag veya Magnesium alırsınız düşük floatlı.

Önerdikleriniz mantıklı gibi ama M4 örümcek zambağı alınabilir eğer tek skin olacaksa

Hocam magnesium iyi gibi, battle scarred, well worn ve field tested farkı nedir, daha fazla vermeye değer mi aynı skine?

Evet o güzel ama kısıtlı bütçe varken alınmaz bana kalırsa. Tabii kimisi tek bir silahımda skin olsun o da güzel olsun diyebilir ama ben 4 silaha da ortalama skinler alma taraftarıyım.
Envanter dizilirken önce dediğiniz gibi silahlara yayılmalı sonra önemli silahlara para buldukça yatirilmali ben şahsen öyle yaptım. M4 magnezyum dan M4 diş perisine ak Elite Build'den slate'ye gibi. Ama arkadaş tek skine okeyse Zambak fena değildir.

Hocam magnesium iyi gibi, battle scarred, well worn ve field tested farkı nedir, daha fazla vermeye değer mi aynı skine?
2 tllige yapıştır geç bence bazı skinlerde aşınma farkediyor görünüş olarak ama magnezyumda öyle belirgin bir şey hatırlamıyorum

Geri
Yukarı