CS:GO'da AMD FreeSync açılmalı mı?

nic0las

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Barış Akarsu dinliyor <3
Daha fazla  
Meslek
Sıradan Biri
Öncelikle selamlar. Okudum okudum lakin çok da karar veremedim ve konular eski olduğu için soruda soramadım. CS:GO, Valorant gibi oyunlar oynuyorum. Okuduğum kadarıyla oyunda yırtılmalar olması sonucu FreeSync teknolojisiyle bu önlenebiliyor. Ayrıca FreeSync açıkken gecikmelerde oluyormuş. Şu anda ben kapalı olarak kullanıyorum. Yırtılmalar oluşmuyor gibi ya da ben göremiyorum veya hissetmiyorum. Bu durumda neler yapmalıyım? Bu tarz FPS oyunlarında açık mı kullanayım yoksa kapalı mı kullanayım, bir türlü karar veremedim.

Ekran görüntüsü 2021-03-15 181834.png

Not: Monitörüm AOC C24G1 24" 144Hz 1ms.

Arkadaşlar mesajlar için teşekkür ederim ama alacağım maksimum FPS değeri değil önemli olan. Belirttiğim gibi ya yırtılma olmuyor ya da ben hissetmiyorum.
Ayrıca şunu da merak ediyorum FreeSync açarsam 1ms olan gecikme sınırı kalkıyor mu?

Arkadaşlar mesajlar için teşekkür ederim ama alacağım maksimum FPS değeri değil önemli olan. Belirttiğim gibi ya yırtılma olmuyor ya da ben hissetmiyorum.
Ayrıca şunu da merak ediyorum FreeSync açarsam 1ms olan gecikme sınırı kalkıyor mu?
Bence aç ayrıca ms sınırı kalkması gibi bir olay yok.

Geç oldu fakat açmayınız CS:GO'da FreeSync çalışmıyor ve akıcılığın yavaşlamasına sebebiyet verebiliyor.

Şu FreeSync'i asla acmayin rekabetci oyunlarda. Efsane lag yapıyor. Bende daha yeni kesfettim. Kac yıldır mouse lagı ile oynadim. Bende diyorum bu saçma sapan gecikme neyden dolayi diye. FreeSync yuzundenmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı