CS:GO'da ani ping yükselmesi

ping 192.168.1.1 -t orda da ani ping yukselmesi oluyorsa kablodan ya da modemden olabilime ihtimali cok yuksek. eger orada sabitse o paylastigin tracerte cok buyuk skntilar var hic normal degil 80 pingten 200+ ustu pingi goruyorsun bence hoplari duzelteler turkiye genelinde ping sorunu en azindan bi 20% fazla duzelme olacak gecen bakiyorum gebze hopu tamemen cokmus sadece 80 ustu ping veriyordu yurt icine ve yurt disina hatta yurt disina 60 ping yurt icine 80 ping veriyordu ..

bide siz wifi ile baglaniyorsunuz degil mi?!

Aldınız fakat bu routerın sıkıntısız olduğu anlamına gelmez ki? Routerdaki gecikme değeriniz bile local pinginiz dalgalı.
ping 192.168.1.1 -t orda da ani ping yukselmesi oluyorsa kablodan ya da modemden olabilime ihtimali cok yuksek. eger orada sabitse o paylastigin tracerte cok buyuk skntilar var hic normal degil 80 pingten 200+ ustu pingi goruyorsun bence hoplari duzelteler turkiye genelinde ping sorunu en azindan bi 20% fazla duzelme olacak gecen bakiyorum gebze hopu tamemen cokmus sadece 80 ustu ping veriyordu yurt icine ve yurt disina hatta yurt disina 60 ping yurt icine 80 ping veriyordu ..

Beyler şöyle bir durum var. Ben anlayamıyorum. Wifi 4 kartı olan 2018 çıkışı bir Omen laptopta 65 70 ping ile oynarken 2022 çıkışlı Wifi 6 kartlı Rog Strix nasıl 300 pinge kadar çıkıyor?

Şöyle bir durum var. Ben anlayamıyorum. Wi-Fi 4 kartı olan 2018 çıkışı bir Omen laptopta 65 70 ping ile oynarken 2022 çıkışlı Wi-Fi 6 kartlı ROG STRIX nasıl 300 pinge kadar çıkıyor?

Siz hangi router kullanmaktasınız?
Keenetic ise cok yaygın arkadaşta yaşadı yükte bufferbloat yaşayarak dalgalı ping ve hız aldı stabilitesiz bir sinyal.

Siz hangi router kullanmaktasınız?
Keenetic ise cok yaygın arkadaşta yaşadı yükte bufferbloat yaşayarak dalgalı ping ve hız aldı stabilitesiz bir sinyal.
Xiaomi Mi WiFi AC1200 Router 4A Giga Version 1167 Mbps 2.4G 5G kullanıyorum. Gayet stabil ve hızlı. Download hızım 14 mb'ları görüyor.

Wifi ile bağlanıyorum evet.

Bu soruna bir çözüm bulabilen varsa bende çözümünü bekliyorum. 40 larda oynarken 100'e 120'ye çıkıyor benim de. 5sn içerisinde düzeliyor ama ölmüş oluyorum çoktan. Bu son zamanlarda olmaya başladı. Denemediğim şey de kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı