CS:GO'da anlık donmalar

İşletim sistemi
Windows 10

Berat68

Hectopat
Daha fazla  
i7, GTX 1050'li Monster laptopumda CS:GO oynarken anlık bir donma olup hemen geçiyor ama bu adamları görunce oluyor ve öluyorum. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sisteme sahip laptop bende var ama sizin i7 kaçıncı nesil onu da yazabilirseniz iyi olur bendeki 7.nesil. Aynı sorun bende de oluyor bazen ping’ten kaynaklı diye düşünmüştüm ama pingte iyi işlemci şarjda olmasına rağmen Turbo'da çalışmıyor maalesef ki ThrottleStop programı üzerinden işlemciyi Turbo frenkansa çekiyorum o zaman yağ gibi oynatıyor maalesef ki ısınmaya gelemeyen Intel işlemciler bazen frekansı düşük bir şekilde de çalışabiliyor. Bu arada ayarlar düşük 1080P oynuyorum.İntelin eski nesil mobil işlemcileri beni bu konuda kanser ediyor.

Grafikleri düşürün. Çözünürlüğü düşürün. Durum yine aynıysa dosyaları doğrulatın.
Evet hatta haritayı bile açmamıştı dogrulayinca bor hata dosyasi buldu duzeltti.
i7 ama hangi nesil ve RAM'ler frekans ve kaç GB?

9.nesil 8 GB RAM.
Aynı sisteme sahip laptop bende var ama sizin i7 kaçıncı nesil onu da yazabilirseniz iyi olur bendeki 7.nesil. Aynı sorun bende de oluyor bazen ping’ten kaynaklı diye düşünmüştüm ama pingte iyi işlemci şarjda olmasına rağmen Turbo'da çalışmıyor maalesef ki ThrottleStop programı üzerinden işlemciyi Turbo frenkansa çekiyorum o zaman yağ gibi oynatıyor maalesef ki ısınmaya gelemeyen Intel işlemciler bazen frekansı düşük bir şekilde de çalışabiliyor. Bu arada ayarlar düşük 1080P oynuyorum. Intel'in eski nesil mobil işlemcileri beni bu konuda kanser ediyor.

Benim 9.nesil.
Sanırım sıkınti düzeldi bir tane dosya kurulmamış dosya doğrulayinca çıktı.

Geri
Yukarı