CS:GO'da artık kimsenin pingi yüksek çıkmayacak

Merhaba. Çoğu kişinin CS:GO'da ping sorunu vardır. Bu sorun her maçta ayrı sunucuya girmenizden oluyor. Ama bu uygulama sayesinde istediğiniz sunucuları seçebiliyorsunuz. Uygulama 1 MB ve virüslü değil. Korsan bir dosya da değil. Linkini verdim aşağıda.

Bunu indirip sunucuyu seçiyorsunuz, sonra da apply butonuna basıyorsunuz. Artık en düşük pingli sunuculara bağlanmış olacaksınız.

Bu program uzun süredir var zaten ban yiyene rastlamadım.
Ben bunun yerine ''mm_dedicated_search_maxping'' komutunu kullanarak 40-50 ms arası alıyorum.

Merhaba. Çoğu kişinin CS:GO'da ping sorunu vardır. Bu sorun her maçta ayrı sunucuya girmenizden oluyor. Ama bu uygulama sayesinde istediğiniz sunucuları seçebiliyorsunuz. Uygulama 1 MB ve virüslü değil. Korsan bir dosya da değil. Linkini verdim aşağıda.

Bunu indirip sunucuyu seçiyorsunuz, sonra da apply butonuna basıyorsunuz. Artık en düşük pingli sunuculara bağlanmış olacaksınız.

Mm_dedicated_search_maxping 25 veyahut FACEIT Premium'da Germany server'da oynayarak ping önüne geçilebiliyor.

O ifade bırakanlar neyi amaçlıyor anlamadım gerçekleri gizlemek ile kar mı güdülüyor burada ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı