CS:GO'da Ban Yer Miyim?

Hile yazılımı Valve Anti Cheat sistemi tarafından tespit edilince büyük ihtimalle VAC ban yemen yakın. Karşı takımdaki oyuncunun hile olup olmadığı önemli değil. Hesabınız değerliyse, şimdiden geçmiş olsun...
Hayır rütbe 8 hiç yatırmadım ö.d
Yani? Karsi takimda hile olunca size hile yapma hakki mi doguyor? Kurallar neyse size de uygulanacak. Ayrica VAC yasaklarinin gecikmeli verildigini de belirtmek isterim. Simdi yasaklama almamaniz daha sonra yasaklanmayacaginiz anlamina gelmiyor.
Ama bana bildirim mesajı geldi hem o rekabetçi maçını ta 2 hafta önce oynadım. Hesabım değerli birşey değil zaten
Bu arada csgo dosya konumunda bazı dosyalar sildim. Oyundaki tüm hareketlerin vs. oraya kaydediliyor ban falanda yemem herhalde ayarlar sıfırlandı onu yaptıktan sonra
"Sonuçta karşı takımda hile vardı" bir bahane mi sence? Cidden oturup düşündüğünde mantıklı buluyor musun bu dediğini? Yazık cidden.
Oyunun içine ediyorlar oynayamıyoruz, her girceğim elde hile çıkıyor böyle söylemesi kolay tabi.
1 bardak soğuk suyu hazırda bekletin. Rapor incelendikten sonra ban yersiniz.
Rütbe 8 hesap için bence hiç gerek yok :)

Son düzenleme:
Hayır rütbe 8 hiç yatırmadım ö. D

Ama bana bildirim mesajı geldi hem o rekabetçi maçını ta 2 hafta önce oynadım. Hesabım değerli bir şey değil zaten.
Bu arada CS:GO dosya konumunda bazı dosyalar sildim. Oyundaki tüm hareketlerin vs. oraya kaydediliyor ban falanda yemem herhalde ayarlar sıfırlandı onu yaptıktan sonra.

Oyunun içine ediyorlar oynayamıyoruz, her gireceğim elde hile çıkıyor böyle söylemesi kolay tabii.

Rütbe 8 hesap için bence hiç gerek yok :)

Hile gelsiyse sen niye açıyorsun? Bir de dosya sildim diyorsun yemek işin. Umarım bir daha rekabetçi oyunlara giremezsin.

Geri
Yukarı