CS:GO'da tryhard oynarsam ban yer miyim?

AexZeM

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı 1: NVIDIA GeForce GTX 1650
Ekran Kartı 2: Intel(R) UHD Graphics
İşlemci: Intel® Core™ i5-10200H
Ram: 16GB (8+8)
Depolama: 750GB (250+500)
Meslek
Öğrenci
CS:GO'da tryhard oynadığımda genelde insanlar wall hack aim bot falan yazıyor raporladım diyor. Ara sıra smoke sprayime birisi ölüyor ya da tap attığım için hile diyorlar. VAC'den ban yemem çünkü hile kullanmıyorum ama Overwatch'dan korkmuyorum değil çünkü nova insanlara ow veriliyor.

CS:GO'da tryhard oynadığımda genelde insanlar wall hack aim bot falan yazıyor raporladım diyor. Ara sıra smoke sprayime birisi ölüyor ya da tap attığım için hile diyorlar. VAC'den ban yemem çünkü hile kullanmıyorum ama Overwatch'dan korkmuyorum değil çünkü nova insanlara ow veriliyor.

Hayır yemezsiniz, beni de sürekli raporluyorlar, raporladığım kişilere bir şey olmuyor.

Bir sıkıntı olmaz rankına göre insnalar izliyor ow i yanı senden daha az oyun bilgisine sahip birisi olmuyor o nedenle endişelenme.

Böyle saçma soruları ne diye soruyorsunuz ki? Elbette banlanmazsınız.

Bir sıkıntı olmaz rankına göre insnalar izliyor ow i yanı senden daha az oyun bilgisine sahip birisi olmuyor o nedenle endişelenme.

Silver 3 stuckım 7 maç üst üste kazanmama rağmen rank atlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı