CS:GO'da bana hile deniliyor

Guven faktoru o kadar da onemsiz degil sanki abartiyorsunuz. Guven faktoru cok dusuk olan biri overwatcha dusup ban yiyebilir.
Güven faktörü önemsiz bir şeydir 8 yıldır bu oyunu oynuyorum hile açan adamlar gelip ekranlarını paylaşa paylaşa oyunu oynuyorlardı ve bu adamların güven faktörleri yüksekti maalesef CS:GO'da artık hile koruması veya güvenli eşleştirme diye bir şey yok.

Oyunu etkileyen derken oynarken etkileyen mi yoksa oyun açıkken kapalı veyahut unutulmuş bir yazılım olursa mı?
Unutulmuş veya açılmamış hile olursa da ban yenilebilir.

Ne diyelim, şimdiye kadar VAC ban yemediğime göre o türlü kötü yazılım yoktur herhalde arkadaşımın bilgisayarında. Umarım.
CS:GO'da her yıl toplu ban atılıyor, bu ban hile açıp kullanılmış hesaplar eğer ban yememişse yemesi için atılan banlardır, yani umarım açılmamıştır.

CS:GO'da her yıl toplu ban atılıyor, bu ban hile açıp kullanılmış hesaplar eğer ban yememişse yemesi için atılan banlardır, yani umarım açılmamıştır.
Bekleyip göreceğiz, hiç kafaya takmıyordum bu soruyu ama bıçak almayı düşününce kafama takıldı. Teşekkürler yardım için.

Bekleyip göreceğiz, hiç kafaya takmıyordum bu soruyu ama bıçak almayı düşününce kafama takıldı. Teşekkürler yardım için.
Geçenlerde toplu ban atıldı, eğer ban yemediyse öyle bir yazılım kullanılmamıştır ban yemezsin çok takılma bu meselelere ve hesabını kardeşin bile olsa paylaşmazsan sorun çıkmaz.

Geçenlerde toplu ban atıldı, eğer ban yemediyse öyle bir yazılım kullanılmamıştır ban yemezsin çok takılma bu meselelere ve hesabını kardeşin bile olsa paylaşmazsan sorun çıkmaz.
Kardeşim diyebileceğim bir insan, kıramıyorum da 😃 Neyse iyi geceler.

Peki bilgisayarda bulunan fakat açılmayan hile yüzünden ban yer miyim? Birkaç gündür arkadaşıma hesabımı veriyorum, hile açmadığından eminim fakat ya yanlışlıkla bilgisayarına yasaklı 3. parti yazılım indirdiyse diye düşünmeden edemiyorum. Sizce böyle bir ihtimal var mı?

Hile açmışsınız, sonradan pişman olmuşsunuz ve ban yemekten korkuyorsunuz diye yorumladım. Yanlış düşünüyorsam affola, kendi düşüncemi belirtmek istedim sadece.

Geri
Yukarı