CS:GO'da bir hesap ban yediğinde diğeri de yer mi?

İşletim sistemi
Windows 10

StormScene

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
CNC Operatör
Merhabalar, kafama takılan bir soru var. Şimdi main rankım süpreme 2627 saatim var 2014'den beri oynuyorum hile vs hiçbir şey kullanmadım kullanmam da. Benim yeğenimin hesabına girdim ranksız smurf hesap olarak. Kendi makinemden girdim tabii ki. Her maç en az 30 kill var karşı tabii ağlıyor hile report vs profile beyan etmişim main acc link diye yazmışım linkini bırakmışım. Benim tahmini görüşüm bu smurf hesap ow ye düşer. Haliyle oradaki de hile der demez bilemem makinemde hiçbir hile yazılımı yok. Sadece benimle eşleşemediği için 5 kişi olmadığı için girip kendim kasıyım dedim S4'e kadar kastım zaten 7 8 maç attım bıraktım. Varsayalım bu smurf hesap ban yemiş olsa benim main acc bir problem söz konusu olur mu? Tekrar beyan ediyorum hileyle alakalı makinemde hiçbir şey mevcut değil. Ancak bilmiyorum bunu kullanan yiyenim 11 12 yaşlarında kendi bilgisayarında hile açar mı açmaz mı o skandal ona kanaat veremem. Aşağıya görsel bırakıyorum hem kendi hesabımın detayları hem de oynadığım oyun detayları yorumlarsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    132 KB · Görüntüleme: 56
  • 3.jpg
    3.jpg
    93,1 KB · Görüntüleme: 43
  • 2.jpg
    2.jpg
    143,2 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
Smurf yüzünden yasaklanma ihtimaliniz yok. Onlar raporlasa bile temiz ciktiginiz sürece yasaklama almazsiniz. Sizin hesabinizin da etkilenmesi için ya PC'de hile kurulu olmasi lazim, ya da direkt hesaplarin ayni telefon numarasini paylasmasi lazim.

Diger türlü etkilenme ihtimali yok.

Anladım yaşı küçük olduğu için Steam Guard yapmamış hesabına da benim hesabımda ben kendi bilgisayarımdan giriyorum zaten başkası bilmiyor hesabımın şifresini. Hile vesaire yazılımı da yok kafama takılmıştı sadece rank yüksek olduğu için düşük ranklarla oynayınca ister istemez hileymiş gibi algı veriyor karşı tarafa anlatamıyorum da adamlara smurf olduğumu hesabımın linkini paylaşıyorum benim ana hesabım bu diye hilesin diyorlar. 5 kişi girip Boost'larım diyordum ama çevrem yüksek rank olduğu için kabul etmediler bende mecbur hesabına girmek zorunda kaldım sadece kafamı kurcaladı bu olay ow ye düşerse bunu değerlendiren kişi artık nasıl değerlendirir vesaire. Teşekkür ederim geri bildiriminiz için bildiğim kadarıyla zaten Steam bilgisayarı tespit edebiliyor galiba oyun içi dosya değişimi hile yazılımları vesaire bulamazlar da zaten bir de siz değerli üyelerin yorumlarını almak istedim teşekkürler tekrar.

Yeni konular

Geri
Yukarı