FACEIT çoklu hesap da bütün hesaplar ban yer mi?

Wetttt

Kilopat
İyi forumlar. FACEIT bildiğiniz gibi çoklu hesaplara izin vermiyor ve ban atıyor. Ancak aklıma takılan bir şey var yeni açılan smurf hesap ban yiyor. Ancak yanında o bilgisayara tanımlı main olan hesap da ban yiyor mu yoksa sadece yeni açılan smurf hesap da mı yiyor? @CillianMurphy hocam yardımcı olabilirsiniz belki.

Bildiğim kadarıyla açtığın smurf hesabın ban yiyor, main hesabın duruyor.

Hocam aynı yerden kurallardan bende baktım ama orada da yazdığı gibi detay çok fazla verilmemiş. Sadece birden fazla hesap kullananların yasaklanacağı yazılmış. Ama ikisine birden atılması çok saçma olmaz mı mantıken yeni açılana atılması lazım.

Yeni açılana atıyorlar zaten. Maç sayısı yüksek main hesabına dokunmuyolar.

Anladım hocam ama emin misiniz? Bu biraz önemli benim için de main hesabım çok değerli 2K maç envanter falan falan var FACEIT'i ban yerse çöp olur hesap arkadaşımla giriyoruz ama arkadaş FACEIT oynamaya yeni başladı o 4 level ben 10 levelim beraber girince çok karman çorman adamlar veriyor bu yüzden smurf hesap açıp beraber onu çıkaracağım bu sırada main hesabım ban yermi diye biraz korkduğum için özellikle soruyorum.

Hocam ben de tam emin değilim. Bir defasında arkadaşımın hesabı 20K veriyor diye 300-400 maç atmıştım. Ödülleri aldığımda takas URL'sini main hesabınkini atmışım. Adamlar çift hesap diye tespit edip, 400 maçlı hesabı banladılar. Bu arada 4 level ile 10 level arasında baya elo farkı olduğu için, ikinizin maç girmesi de yasak. Elo boost olarak reportlanırsanız süreli ban yersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı