CS:GO'da bir iyi bir kötü oynamak

Lynburk

Centipat
İyi olduğumda çok iyiyim kötü olduğumda berbat oynuyorum. Performansım dalgalı dalgalı istikrarlı değil 😀. Genelde her gün 30 dakika DM atıyorum. Performansımı sabit tutmak için başka ne yapabilirim?

İyi olduğumda çok iyiyim kötü olduğumda berbat oynuyorum. Performansım dalgalı dalgalı istikrarlı değil 😀. Genelde her gün 30 dakika DM atıyorum. Performansımı sabit tutmak için başka ne yapabilirim?

Eğer gerçekten zevk alıyorsanız ve oynamayı istiyorsanız zaten iyi oynayacaksınız. Ve oyunda karşıdaki kişi sizi aldığında moralinizi bozmayın. Moraliniz düşerse daha kötü oynarsınız.

Rakiplerle alakalıda olabilir. Karşınıza daha iyi rakip geldiğinde doğal olarak sizinde daha iyi performans göstermeniz gerekli fakat performansınızı yükseltemiyorsanız adamlar sizi vurdukça moraliniz düşer ve performansta orantılı olarak aşağı iner.

Olay kafada bitiyor aslında Full motivasyon olmalısın. Keza sadece DM ile kalmayıp surf bhop gibi modları da oynamalısın. Bu modlar senin bileğini daha oturaklı olmasını sağlayacak fareye daha iyi hakim olabileceksin.

Bana kalırsa oynayışın aynı. Sadece karşına gelen rakiplerin iyi ve kötü oynamasına bağlı olarak sen iyi ya da kötü oynuyormuşsun hissine kapılıyorsun 🤣

Geri
Yukarı