CS:GO'da bir iyi bir kötü oynamak

Dostum biliyorum. Ondan bahsetmiyorum. Antrenmansız ısınmadan sabah 1 maç atıyorum her gün ve akşam 2 maç atıyorum. Akşam attıklarımda hiç şimdiye kadar kötü oynamadım. 960 saatim var bu arada. Akşamda antrenmansız oynuyorum o yüzden yazdım zaten?

Hocam galiba dediğimi tam kavrayamadınız zaten aim sabah sıfırlanıyor bunun içinde esporcular örnek veriyim xantares adam tam bir psikopat sabahın 6'sında kalkıp 5000 kill yapmış sen düşün artık. Sabah zaten giriyorsun ve kas hafızası o oynayışa alışıyor ve de rekabetçi oynamanı önermem 64 tick sarmıyor.

Var ama burada paylaşılmıyor galiba rankın ve saatini söyler misin.
Steam: blax4
Normalde oynayacak takım arkadaşım olmadığı için ve takıma genelde troll geldiği için nadiren rekabetçi atıyorum. 214 saatim var . 8 galibiyet daha almam gerekiyor rank için 😀. Ama oynadığım rekabetçi maçlarda da iyi oynadım. Genelde her gün 3-4 el basit eğlence oynuyorum iyi oynadığımda çok iyiyim kötü oynadığımda da berbat oynuyorum. Bugün sanki bileğimde bir ağırlık var gibi hissediyorum 😀.

Normalde oynayacak takım arkadaşım olmadığı için ve takıma genelde troll geldiği için nadiren rekabetçi atıyorum. 214 saatim var. 8 galibiyet daha almam gerekiyor rank için 😀. Ama oynadığım rekabetçi maçlarda da iyi oynadım. Genelde her gün 3-4 el basit eğlence oynuyorum iyi oynadığımda çok iyiyim kötü oynadığımda da berbat oynuyorum. Bugün sanki bileğimde bir ağırlık var gibi hissediyorum 😀.

Daha yolun başındasın reis. :D.

Hocam galiba dediğimi tam kavrayamadınız zaten aim sabah sıfırlanıyor bunun içinde esporcular örnek veriyim xantares adam tam bir psikopat sabahın 6'sında kalkıp 5000 kill yapmış sen düşün artık. Sabah zaten giriyorsun ve kas hafızası o oynayışa alışıyor ve de rekabetçi oynamanı önermem 64 tick sarmıyor.

Evet dostum yanlış anlamışım, pardon.

Rakiplerle alakalıda olabilir. Karşınıza daha iyi rakip geldiğinde doğal olarak sizinde daha iyi performans göstermeniz gerekli fakat performansınızı yükseltemiyorsanız adamlar sizi vurdukça moraliniz düşer ve performansta orantılı olarak aşağı iner.
Bana kalırsa oynayışın aynı. Sadece karşına gelen rakiplerin iyi ve kötü oynamasına bağlı olarak sen iyi ya da kötü oynuyormuşsun hissine kapılıyorsun 🤣
Rakiplerle çok alakalı olduğunu sanmıyorum. Fark yediğimiz maçlarda da iyi oynadığım zamanlar çok oldu.

Geri
Yukarı