Çözüldü CS:GO'da "CFG" üzerinden Bind ayarlama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ata Mert

Centipat
CS:GO'da "v" tuşuna bastığım zaman önce silahı inceleyecek ondan sonra ise reload atacak bir bind istiyorum fakat hiçbir yerde nasıl yapıldığına dair bir şey bulmadım ve yapamadım. Bilen biri yardımcı olursa sevinirim.

Çözüm
alias +deneme "-lookatweapon; +reload"; alias -deneme "+lookatweapon; -reload"; bind "v" "+deneme" şeklinde yapmayı deneyebilir misiniz?
alias +deneme "-lookatweapon; +reload"; alias -deneme "+lookatweapon; -reload"; bind "v" "+deneme" şeklinde yapmayı deneyebilir misiniz?
Bunun olayı inceleme bitmiyor. Reload atma yok bunda. Eskiden "wait" diye bir komut varmış ancak bunnyhop gibi şeyleri kolaylaştırdığı için kaldırılmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yardım için teşekkür ederim.
Bunun olayı inceleme bitmiyor. Reload atma yok bunda. Eskiden "wait" diye bir komut varmış ancak bunnyhop gibi şeyleri kolaylaştırdığı için kaldırılmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok önemli değil durdurması kolay olsa gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı