CS:GO'da CFG VAC yedirir mi?

Emircan125

Decipat
Makaleler
1
CS:GO'da CFG kullanmak VAC yedirir mi? Bundan önceki hesabımda sebepsiz yere ban yedim çoğunuz hile açtın ki VAC yedin diyecek ama açmadım. Ping ile oynamayı sevmediğim için daha çok VAC korumalı propublic svlerinde takılıyordum sonrasında oyunu bir süreliğine bıraktım 1 yıl kadar bir süre. Sonrasında oyunu tekrar yükledim ve girdim ve VAC yediğimi gördüm sizce neden kaynaklı olabilir? Geçen gün öyle bir Sv'de TW vermemi istediler bende verdim bilgisayarımda hiçbir şey olmamasına rağmen bakan kişi bilgisayarında birkaç dosya var dedi daha soramadan hem DC'den hem de Sv'den banladı hiçbir şey anlamadım. Beni açıklığa kavuşturabilir misiniz?
(Hesabımı kimse ile paylaşmıyorum)

.

Son düzenleme:
CFG neden VAC yedirsin? İlk defa senden duyuyorum. Öyle bir şeyin olması mümkün değil, herkes CFG kullanıyor zaten CFG öyle bir şey değil. Sen kurmasan da oyun içinden ayar yaptığında yine CS:GO dosyasının içerisinde bir Config dosyasına kaydoluyor o ayarlar. Bende sunucularda adminlik yaptım, çok iyi bilmiyor olabilir admin eğer gerçekten bir şey kullanmadıysan bazı bunnyhop, surf veya atölye haritaları wall hack. PNF diye mi? Öyle bir isimde dosya indiriyor CS:GO dosyaları içine belki sende farkında olmadan indirmişsindir. Merak etme, hile kullanmazsan ban yemezsin. Hesabını arkadaşın dahi olsa kimseye verme başkasının hesabı der açarlar. Bir de Premium hesap değilse sunucularda direkt 1-0 geridesin, çünkü kimse bunu niye banladın? Demez. Admine nasıl olsa hesabı yoktu derler.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'da CFG kullanmak VAC yedirir mi? Bundan önceki hesabımda sebepsiz yere ban yedim çoğunuz hile açtın ki VAC yedin diyecek ama açmadım. Ping ile oynamayı sevmediğim için daha çok VAC korumalı propublic svlerinde takılıyordum sonrasında oyunu bir süreliğine bıraktım 1 yıl kadar bir süre. Sonrasında oyunu tekrar yükledim ve girdim ve VAC yediğimi gördüm sizce neden kaynaklı olabilir? Geçen gün öyle bir Sv'de TW vermemi istediler bende verdim bilgisayarımda hiçbir şey olmamasına rağmen bakan kişi bilgisayarında birkaç dosya var dedi daha soramadan hem DC'den hem de Sv'den banladı hiçbir şey anlamadım. Beni açıklığa kavuşturabilir misiniz?
(Hesabımı kimse ile paylaşmıyorum)

.
Tekrar girip ban yediğiniz discorddaki arkadaşa sorun ne gördüğünü, o dosyayı silin bir daha VAC yemezsiniz herhalde😃 İşin dalgası valve hiç kimseye gereksiz ban atmaz diye düşünüyorum.

Tekrar girip ban yediğiniz Discord'daki arkadaşa sorun ne gördüğünü, o dosyayı silin bir daha VAC yemezsiniz herhalde😃 işin dalgası Valve hiç kimseye gereksiz ban atmaz diye düşünüyorum.

Sorun şu ki DC'yi bilmiyorum.

CFG neden VAC yedirsin ilk defa senden duyuyorum öyle bir şeyin olması mümkün değil herkes CFG kullanıyor zaten CFG öyle bir şey değil sen kurmasanda oyun içinden ayar yaptığınde yine CS:GO dosyasının içerisinde bir Config dosyasına kaydoluyor o ayarlar. Bende sunucularda adminlik yaptım çok iyi bilmiyor olabilir admin eğer gerçekten bir şey kullanmadıysan bazı bunnyhop surf veya atölye haritaları wallhack. Pnf diye mi öyle bir isimde dosya indiriyor CS:GO dosyaları içine belki sende farkında olmadan indirmişsindir. Merak etme hile kullanmazsan ban yemezsin hesabını arkadaşın dahi olsa kimseye verme başkasının hesabı der açarlar. Bir de Premium hesap değilse svlerde direk 1-0 geridesin çünkü kimse bunu niye banladın demez admine nasıl olsa hesabı yoktu derler.

Yani CS'den gameplay harici pek anlamam iyi oynarım ama öyle CFG hile falan o tarz şeyler hakkında bilgim yok yani çoğu oyun gibi her VAC yasaklamasının ayrıntılı kaydı bizde mevcut durumdadır ancak bu bilgiyi paylaşmamız sadece hile geliştiricilerinin yararına olacaktır. Paylaşmıyorlar normal karşılıyorum ama insan bilmek istiyor neden yemek istediğini.

Oyunun içinde olan ayarları kişiselleştiriyorsun. Ekstrem bir dosya katmıyor. Dolayısıyla hack forumlarından indirmediğin sürece ban yemezsin.

Hile cfgleri var fakat bunların dışında zaten yaptığın tüm oyun ayarları, crosshairler cfgye kaydediliyor yani hile cfgsi kullanmadığın sürece ban yemezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı