CS:GO'da Desert Eagle ile adam vuramıyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

250 FPS vay be. Gariban ben 40-70 FPS arası oynuyorum :D

Eğer benim gibi yaparsanız HS atabilirsiniz.

Tamamen tecrübe (600 saat oyunum var :D Tecrübeye gel).

CT iken USP-S yerine Deagle aldım, o günden beri hiç USP-S kullanmadım. Güzel de kullanıyorum. "Vuruş Hissi" bayağı güzel. Sesi falan :D

Deagle biraz agresiflerin silahı. Oynayışını görmedikten sonra bir şey diyemeyiz.

Ya iyi nişan alamıyorsun ya da durmuyorsun ateş etmeden önce. Eğer FPS'in düşükse zaten o bahsettiğin oyuncular gibi oynamayı bekleme çünkü bu oyunda ne kadar yüksek FPS alıyorsan o kadar rahat oynarsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı