CS:GO'da ısınınca vuramıyorum

1663453190562.png

buna bas fare yaz

1663453218214.png

buraya gel
1663453244966.png

ordan bunu kappat
@Kromish

Hocam oraya nasıl girdiniz?

Hocam buldum. Yaptım da hassasiyet çok arttı. Neden bunu öneriyorsunuz? Oyunda zaten yüksek hassasiyetle oynuyorum. Demek istediğim oyundaki yüksek hassasiyet ile bunu farkı nedir?

Dostum mouse ivmesini kappatıyor aslında bunu kappatmadan ben oyuna girmem çünkü ivme kas hafız asi gelismesine engelliyor gibi bir şey aim mi sabitliyor ve sensivity dusmesi gerek aslinda ama neden sende artti ki onu kappatcan acmayacaksin.
@Kromish

Dostum mouse ivmesini kappatıyor aslında bunu kappatmadan ben oyuna girmem çünkü ivme kas hafız asi gelismesine engelliyor gibi bir şey aim mi sabitliyor ve sensivity dusmesi gerek aslinda ama neden sende artti ki onu kappatcan acmayacaksin.
@Kromish
Hocam bayağı bir arttı. Nedenini bende bilmiyorum. 1.8 Sen kullanıyorum oyunda. 1.4 indirdim ayar için.

Isınma muhabbeti bana boş geliyor, Valorant oynuyorum ısınmadan girip 20 vuruyorum, ısınıp giriyorum 15 vuruyorum, ısınmanın tek yararı gereksiz spray atmamak harici benim işime yaramıyor.

Eğer m_rawinput 0 ayarını kullanıyorsanız hızlanması normaldir, alıştığınız şekilden şaşmamaya çalışın.

Bunu m_rawinput 0 de kullanirsan bir şey olmaz eger m_rawinput 1 kullanirsin genelde böyle olur ondan bu ayari tavsiye ediyorum eger 0 da kulaniirsan herhangi bir ivme hissetmezsin. mosude da

Bunu m_rawinput 0 de kullanirsan bir şey olmaz eger m_rawinput 1 kullanirsin genelde böyle olur ondan bu ayari tavsiye ediyorum eger 0 da kulaniirsan herhangi bir ivme hissetmezsin. mosude da
Bahsetmiş olduğunuz ayar açık haldeyken ve m_rawinput 0 ile kullanıyorsa, ayarı kapattıktan sonra farenin ona hızlı gelmesi çok normal bir durumdur. Çünkü bahsettiğiniz ayarla beraber fareyi döndürdüğü zaman yavaştan bir anda hızlıya geçiyor ama onu kapatınca hız sabit oluyor. Bu tamamen alışkanlık meselesi, illa bu ayarda kullanmak en iyi gibi bir şey bu tür oyunlarda geçerli değil.

@Kromish aga benim dedigim ayari yap ve konsolda bunu kullan yaz yane m_rawinput 1

Bahsetmiş olduğunuz ayar açık haldeyken ve m_rawinput 0 ile kullanıyorsa, ayarı kapattıktan sonra farenin ona hızlı gelmesi çok normal bir durumdur. Çünkü bahsettiğiniz ayarla beraber fareyi döndürdüğü zaman yavaştan bir anda hızlıya geçiyor ama onu kapatınca hız sabit oluyor. Bu tamamen alışkanlık meselesi, illa bu ayarda kullanmak en iyi gibi bir şey bu tür oyunlarda geçerli değil.

Ayarı kapattıktan sonra farenin ona hızlı gelmesi çok normal bir durumdur. +
Evet adam sence m_rawinput neyde kullaniyor tabii ki varsayilan yane m_rawinput 1 de ondan mouse settings ivmesini kappat yazdim /bu tamamen alışkanlık meselesi,/ ve adam varsayılana büyük ihtimal aliskanlik edinmistir.

Geri
Yukarı