CS:GO'da Dust 2 haritası dışında diğer haritaları da oynanmalı mı?

Aragorn_5

Zeptopat
CS:GO'da hep Dust 2 oynuyorum. Dust 2 dışına çıkıp başka bir haritaya gittiğimde yabancı bir ülkeye gitmiş gibi hissedeceğimi düşünüyorum :D CS:GO'da en üst ranka çıkmak amacım var ve ileride imkanım olursa 360Hz sistem alma hayalim var. E-sporcu olmak gibi bir amacım asla yok ama E-sporcu olmayacağıma rağmen yine de oyunda biraz ünlensem güzel olur oynayış tarzımla :D

Bu durumda ne yapmalıyım sizce? Dust 2 devam mı yoksa yeni maceralara mı atılmalıyım?

Not: CS 1.6 uzun yıllardır oynamıyorum. Orada Inferno, Nuke, Aztek, Militia, Italy, Assault biliyorum.

Mirage, Inferno, Overpass, Nuke, Vertigo, Cache. Bunlari oneririm. Ayrica Silah Yarisi modunu da oneririm.

CS:GO'da hep Dust 2 oynuyorum. Dust 2 dışına çıkıp başka bir haritaya gittiğimde yabancı bir ülkeye gitmiş gibi hissedeceğimi düşünüyorum :D CS:GO'da en üst ranka çıkmak amacım var ve ileride imkanım olursa 360Hz sistem alma hayalim var. E-sporcu olmak gibi bir amacım asla yok ama E-sporcu olmayacağıma rağmen yine de oyunda biraz ünlensem güzel olur oynayış tarzımla :D

Bu durumda ne yapmalıyım sizce? Dust 2 devam mı yoksa yeni maceralara mı atılmalıyım?

Not: CS 1.6 uzun yıllardır oynamıyorum. Orada Inferno, Nuke, Aztek, Militia, Italy, Assault biliyorum.

Dust 2 dışında map bilmiyorsunuz e-spordan bahsediyorsunuz :D Önemli olan oyunun tüm maplerinde iyi oynamak.

E-spordan bahsediyorum da işte E-sporcu olmaktan bahsetmiyorum ama.

Mesela oyunda Dust 2'nin Xantares'i olarak anılsam güzel olmaz mı :D Yoksa yavaş yavaş bütün mapları denemeli miyim bilmiyorum.
Belirli bir haritanın en iyi oyuncusu olamazsın, olsan da kimse seni hatırlamaz. Herhangi bir oyunda tek bir haritayla bilinen bi BBL Esports ve Valo'nun Ascent haritası var benim hatırladığım, ve onlar da koca bir takım.

Diğer haritaları dene. Mirage'dan başla, öğrenmesi D2'den de kolay bence. Zaten D2 dışında en çok oynanan harita. Ondan sonra Inferno, Nuke ve Overpass öğren. Biraz daha karışık haritalar ama hepsi de çok eğlenceli ve oyunun efsane haritalarından. Ondan sonra daha da harita öğrenmek istersen Vertigo (benim favori haritam ama insanların nefret ettiği bir harita), Anubis ve Ancient'ı da öğrenip competitive map pool'u bitirmiş olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı