CS 2'ye Dust 2 ve Train haritaları ne zaman eklenecek?

ildewild

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Bu 2 harita ne zaman eklenecek bilgisi olan var mı? Ya da şu an yapım aşamasında mı? Dust girdiğimden değil de olmayınca da CS hiç CS gibi hissettirmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dust 2 gelir mi bilmiyorum hocam. Tek bildiğim CS, Dust 2 haritasını kaldırdı ve yerini Anubis haritasına bıraktığını biliyorum. Resmi X App (Twitter) üzerinden duyurusu yapıldı.

Dust2 zaten oyunda bulunuyor. Premier modunda oynayamıyor olmanızın sebebi aktif harita havuzunda bulunmaması. Genelde oynanmayan haritalar o havuzdan çıkartılır. Bu havuz büyük çoğunlukla turnuvalarda kullanılır, Premier modu da direkt olarak turnuva moduna benzediği için aktif harita havuzu üzerinden harita seçil oynarsınız. Şu an normal rekabetçi kapalı, açıldığı zaman Dust2 de oynayabileceksiniz.

Train hakkında bir bilgim yok. Train gibi bir haritayı oyundan kaldırmazlar. Belki pürüzleri atılıp oyunun çıkışıyla beraber gelebilir ancak bildiğim kadarıyla Train de aktif harita havuzunda değil, yani rekabetçi mod gelene kadar Preimer modunda onu da oynayamazsınız.

E-spor arenalarında 2 mapte havuztan kaldırıldığı için premier modunda görmeniz zor. Ama normal rekabetçi modu gelirse o zaman Dust 2 ve Train oynanabilir.

Dust 2 zaten var, Train'i göremedim yalnız. Oyunun dosyalarında .vpk dosyalarını arattığım zamanda Train yok, oyun çıktığı zaman eklenir diye düşünüyorum.

Şöyle göstereyim;

Ben CS2'nin betasına 1 Eylül'de girmiştim. Dosya oluşturulma tarihlerinde ise gördüğünüz gibi Dust 2 güncellenmiş ancak Train'in tarihi hala CS:GO'yu ilk kurduğum günle aynı.

1694860266106.png

Geri
Yukarı