CS:GO'da en iyi çözünürlük hangisi?

Daha fazla  
Selam, CS:GO oynarken çözünürlüğümü seçmekte zorluk çekiyorum. Bir çözünürük önerebilir misiniz? (laptop)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, CS:GO oynarken çözünürlüğümü seçmekte zorluk çekiyorum. Bir çözünürük önerebilir misiniz? (laptop)

Eğer sürekli Alt Tab atmak zorunda kalıyorsanız, kill sayısının benim için önemi yok eğlenip geçeyim diyorsanız 1920x1080 oynayıp geçin, fakat Alt Tab atmam, kill sayısı önemli try hard oynamam lazım diyorsanız 1280x960 oynayın. Çoğu kişi 1024x720 de oynuyor fakat ufak FPS artışı ve bulanıklık dışında bir artı sağlamıyor önerim 1280x960.

Eğer sürekli Alt Tab atmak zorunda kalıyorsanız, kill sayısının benim için önemi yok eğlenip geçeyim diyorsanız 1920x1080 oynayıp geçin, fakat Alt Tab atmam, kill sayısı önemli try hard oynamam lazım diyorsanız 1280x960 oynayın. Çoğu kişi 1024x720 de oynuyor fakat ufak FPS artışı ve bulanıklık dışında bir artı sağlamıyor önerim 1280X960.

AMD kart kullanıyorum ayarlardan GPU ölçeklendirmeyi tam panel yaptığımda Alt+Tab hızına etkisi olmuyor, aynı ayar ya NVIDIA ayarlarında ya da Intel grafik ayarlarında var onu yapıp deneyebilirsin.

Kendi oynayış tarzınıza bağlı ben 1024x768 çözünürlüğe alıştım.

Geri
Yukarı