CS:GO'da fare DPI ayarı kaç olmalı?

muharrem11

Femtopat
Daha fazla  
Farem 10 bin DPI iyi bir şey mi bu ve senstivty ayarım kaç olmalı CS de bunu öğrenmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl rahat ediyorsanız öyle oynayın.

Farede maksimum DPI dan ziyade IPS ve ivmelenme değerleri daha önemlidir. Farenizin marka modeli nedir? FPS tarzı oyunlar için genelde 800 DPI kullanımı tavsiye edilir.

10K DPI normal kullanıcılar için önemsiz bir değer, oyuncular ya 800 ya 1600 DPI tercih ediyor. Fazlası şov, hassasiyet belirleme olayı tamamen sana kalmış bir şey. Düşük sense alışabiliyorsan düşük sens kullan tabii ki.

Farem 10 bin DPI iyi bir şey mi bu ve senstivty ayarım kaç olmalı CS de bunu öğrenmek istiyorum.
DPI seviyeniz çok yüksek. Şuan belki rahat ediyor olabilirsiniz ama önerilen bir şey değil. İlk başta 2400 DPI oyun içi 3.00-3.50 sens kullanmayı deneyin vakitlice DPI'ı kendinize göre 1600 seviyesine düşürebilirsiniz. Ondan sonra 800 geliyor ama 1600'de kullanmak istiyorsanız kullanabilirsiniz.

Hayır. DPI seviyesi arttıkça mouse hassasiyetiniz artar. Bu çok fazla olunca iyi veya kötü bir şey olmaz. Siz mouse kullanırken hangi hassasiyette rahat hissediyorsunuz buna göre ayarlamanızı yapın.

Farede maksimum DPI dan ziyade IPS ve ivmelenme değerleri daha önemlidir. Farenizin marka modeli nedir? FPS tarzı oyunlar için genelde 800 DPI kullanımı tavsiye edilir.

Kullandığın silaha göre değişir eğer mauseda dpi butonu varsa kolayca ayarlayabilirsin.
var da kaç dpı olduğunu nerden anlıcam

Geri
Yukarı