CS:GO'da FPS anlık düşüyor

İşletim sistemi
Windows 10

NustLight

Centipat
Daha fazla  
RAM
4 GB DDR4 2600 MHz
Ekran kartı
İntel Core Pentium 2020m işlemciye bitişik Ek. Ka.
İşlemci
İntel Core Pentium 2020m
Arkadaşlar bundan 4-5 ay öncesine kadar hiçbir şey yoktu oyunumda 60 FPS'in altına bile inmiyordu fakat Valve yeni bir güncelleme getirmişti ve güncellemeyi aldıktan sonra benim oyunum 20 FPS'i geçemez hale geldi. Sırf bu yüzden 4 aydır CS oynayamıyordum, geçenlerde oyuna tekrar girdiğimde düzeldiğini fark ettim ve gireyim dedim ama bu sefer de 40'ı geçemiyor hatta ve hatta. Anlık FPS droplar oluyor ve 1 sn kadar sürüyor, oynanışımı çok fazla etkileyecek şekilde oluyor bunlar. Daha önce yaşayan varsa çözümünü söylesin, çünkü hiçbir şey yokken bir anda bu duruma düşmesi can sıkıcı, sırf bu yüzden derecemi kaybettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir şey bir anda olmaz.
Unlost'un FPS artırma videosunu öneririm.
Güncelleme geldikçe, sistem gereksinimleri yükselir. Ben kendi sistemimde zor oynuyorum en düşük ayarlarda bile. Yeni bir bilgisayar sistemi şart.

Kanka unlost un önerdiğinden daha fazla optimizasyon ayarı var bilgisayarımda ve oyunumda, kullandığım bilgisayar sadece laptopum. Masaüstü bilgisayarımın monitörü bozuk çok uzun zamandır. Yenisini alamadığım için bunu kullanıyordum aşağı yukarı 1 yıldır, ama yine de saçma bir şekilde gelen güncellemeden sonra o kadar FPS yemeye başlaması can sıkıcı. Bu arada ek program sadece Logitech G HUB kullanıyorum, ama FPS sorunu ortaya çıkmadan önce de kullanıyordum, tamamen kapatıp çalıştırmayı, hatta ve hatta safe modda oynamayı bile denedim, belirli bir süre önce format da atmıştım başka nedenlerden ötürü. Fakat sorunun bilgisayarımdan mı, oyundan mı yoksa Windows yazılımlarından mı kaynaklandığını bilemiyorum.
Valve bey CS:GO hileler ne zaman kalkıcak? Bu arada işlemcin ve RAM gereksinimlere uymadığı için bu fps değerleri normal.
knk daha önce sorun çıkarmayan oyunun aklına yeni mi düştü ram ve işlemcim, şey mi dedi ; -aaa bunun sistemi düşüktü dur bi ben kasıyım. mı dedi

Kanka unlost un önerdiğinden daha fazla optimizasyon ayarı var bilgisayarımda ve oyunumda, kullandığım bilgisayar sadece laptopum. Masaüstü bilgisayarımın monitörü bozuk çok uzun zamandır. Yenisini alamadığım için bunu kullanıyordum aşağı yukarı 1 yıldır, ama yine de saçma bir şekilde gelen güncellemeden sonra o kadar FPS yemeye başlaması can sıkıcı. Bu arada ek program sadece Logitech G HUB kullanıyorum, ama FPS sorunu ortaya çıkmadan önce de kullanıyordum, tamamen kapatıp çalıştırmayı, hatta ve hatta safe modda oynamayı bile denedim, belirli bir süre önce format da atmıştım başka nedenlerden ötürü. Fakat sorunun bilgisayarımdan mı, oyundan mı yoksa Windows yazılımlarından mı kaynaklandığını bilemiyorum.

knk daha önce sorun çıkarmayan oyunun aklına yeni mi düştü ram ve işlemcim, şey mi dedi ; -aaa bunun sistemi düşüktü dur bi ben kasıyım. mı dedi
Dostum ben Unlost'un videosu ile bir nebze de olsa rahat oynuyorum. Başka diyeceğim bir şey maalesef yok.

Geri
Yukarı