CS:GO'da FPS anlık düşüyor

İşletim sistemi
Windows 10

NustLight

Centipat
Daha fazla  
RAM
4 GB DDR4 2600 MHz
Ekran kartı
İntel Core Pentium 2020m işlemciye bitişik Ek. Ka.
İşlemci
İntel Core Pentium 2020m
Arkadaşlar bundan 4-5 ay öncesine kadar hiçbir şey yoktu oyunumda 60 FPS'in altına bile inmiyordu fakat Valve yeni bir güncelleme getirmişti ve güncellemeyi aldıktan sonra benim oyunum 20 FPS'i geçemez hale geldi. Sırf bu yüzden 4 aydır CS oynayamıyordum, geçenlerde oyuna tekrar girdiğimde düzeldiğini fark ettim ve gireyim dedim ama bu sefer de 40'ı geçemiyor hatta ve hatta. Anlık FPS droplar oluyor ve 1 sn kadar sürüyor, oynanışımı çok fazla etkileyecek şekilde oluyor bunlar. Daha önce yaşayan varsa çözümünü söylesin, çünkü hiçbir şey yokken bir anda bu duruma düşmesi can sıkıcı, sırf bu yüzden derecemi kaybettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sisteminiz iyi değil 4 ayda daha da eskimiş olma ihtimali az da olsa var bilgisayarını tamamen optimize etmeyi deneyin olmaz ise tertemiz bir format atın gene olmazsa yapacak bir şey yok maalesef.

Arkadaşlar bundan 4-5 ay öncesine kadar hiçbir şey yoktu oyunumda 60 FPS'in altına bile inmiyordu fakat Valve yeni bir güncelleme getirmişti ve güncellemeyi aldıktan sonra benim oyunum 20 FPS'i geçemez hale geldi. Sırf bu yüzden 4 aydır CS oynayamıyordum, geçenlerde oyuna tekrar girdiğimde düzeldiğini fark ettim ve gireyim dedim ama bu sefer de 40'ı geçemiyor hatta ve hatta. Anlık FPS droplar oluyor ve 1 sn kadar sürüyor, oynanışımı çok fazla etkileyecek şekilde oluyor bunlar. Daha önce yaşayan varsa çözümünü söylesin, çünkü hiçbir şey yokken bir anda bu duruma düşmesi can sıkıcı, sırf bu yüzden derecemi kaybettim.
Hiçbir şey bir anda olmaz.
Unlost'un FPS artırma videosunu öneririm.
Güncelleme geldikçe, sistem gereksinimleri yükselir. Ben kendi sistemimde zor oynuyorum en düşük ayarlarda bile. Yeni bir bilgisayar sistemi şart.

CS:GO potato graphic önerebilirim. Görüntü çok kötüleşiyor ama FPS arttırıyor. Ek olarak VAC ban sebebi mi bilmiyorum. Kullanmadan önce bir ona bakarsanız sevinirim.
Format atıp temiz kurulum yapıp tekrar denemeni tavsiye ederim belki o zaman düzelebilir.
Dostum format burada son çaredir, ilk önerilmez. Format atmasını o da biliyor, gider format atardı. Konusunu açmazdı.

CS:GO potato graphic önerebilirim. Görüntü çok kötüleşiyor ama FPS arttırıyor. Ek olarak VAC ban sebebi mi bilmiyorum. Kullanmadan önce bir ona bakarsanız sevinirim.

Dostum format burada son çaredir, ilk önerilmez. Format atmasını o da biliyor, gider format atardı. Konusunu açmazdı.

Hocam sistem gereksinimleri ortada yüksek ihtimal arkada bir program sistemi emiyor ve o yüzden FPS düşürebiliyor olarak düşünürek format atmasını tavsiye ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı