CS:GO'da FPS düşük

-Tickrate 128 -freq 60 -threads 2 +cl_forcepreload 1 -nod3D9ex1 +fps_max 0 -high -noborder -nojoy -novid -allow_third_party_software +cl_forcepreload 1 +mat_queue_mode 2 +mat_disable_fancy_blending 1 +mat_specular 0 -noaafonts -noubershader -limitvsconst
Başlatma yerine bu kodları yapıştırın hocam.

Yaptım hocam 100-120 FPS alıyorum şimdi.
.

Son düzenleme:
-tickrate 128 -freq 60 -threads 2 +cl_forcepreload 1 -nod3d9ex1 +fps_max 0 -high -noborder -nojoy -novid -allow_third_party_software +cl_forcepreload 1 +mat_queue_mode 2 +mat_disable_fancy_blending 1 +mat_specular 0 -noaafonts -noubershader -limitvsconst
başlatma yerine bu kodları yapıştırın hocam
Sağol dostum oyun ayarlarımın içinden geçildi, sayende oyunu silip tekrar yüklüyorum şuan.

Sağ ol dostum oyun ayarlarımın içinden geçildi, sayende oyunu silip tekrar yüklüyorum şu an.

Bu kodları yabancı kaynaklarda da görmüştüm işe yarayan kodlar, oyunu optimize eden ve bazı FPS düşüren özellikleri kapatan kodları içermekte, tabii kodda bazı kısımları sisteminize göre değiştirmek gerekir, örneğin -thread kısmına PC kaç çekirdekse o sayıyı yazmak, -freq kısmına da monitörünüz kaç Hz ise onu yazmanız gerekli. Yazdığım kodların her birinin ne işe yaradığını biliyorum, mesela biri yazı yumuşatmayı kaldırıyor biri haritayı önce yüklüyor biri CS:GO'yu en yüksek performansa alıyor biri FPS limitlenmesini kaldırıyor biri kontorolcü desteğini kaldırıyor vs. gibi özellikler var, böyle FPS artıyor. Tabii sisteminizi bilemem bu kodlar genelde performansı az olan sistemler için önerilmiş Max FPS için, yoksa profesyonel oyuncular harici kullanmaya pek gerek yok, arkadaş sıkıntı yaşadığı için bu kodları verdim.

Hocam bu kadar kod yazmanıza gerek yoktu belli başlı bir iki kod yazsanız yeterli ayrıca her kod aynı kişi için değil monitör Hz'inize göre değişebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı