CS:GO'da FPS düşüşü

Arkadaşlar bu sorun sadece CS:GO'ya özel FPS 100 ve altı olmaya baslayınca 30 FPS gıbı oynuyorum tüm driverlarım guncel bu arada var mı fikri olan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu sorun sadece CS:GO'ya özel FPS 100 ve altı olmaya baslayınca 30 FPS gıbı oynuyorum tüm driverlarım guncel bu arada var mı fikri olan?
Hocam daha detaylı şeyler söyleyebilir misiniz ? En son ne zaman bilgisayarı temizlediniz, ne zaman termal macun yenilediniz, sistemde batarya var mı ? (Geç cevap verirsem kusuruma bakmayın bilgisayarda bayılabilirim uykudan)

Hocam daha detaylı şeyler söyleyebilir misiniz? En son ne zaman bilgisayarı temizlediniz, ne zaman termal macun yenilediniz, sistemde batarya var mı? (geç cevap verirsem kusuruma bakmayın bilgisayarda bayılabilirim uykudan)

Tabı reıs hemen verem bilgisayar kasa tertemız zaten 1 haftalık yenı aldım işlemcim i5 3470 ekran kartı RX 550 4 GB 16 GB DDR3 RAM / yanı Valorant'ta falan 300 FPS akıyorum sıkıntı yok deneme amaclı 60 FPS sabıt yaptım hala akıcıydı Valorant sadece CS:GO'da sıkıntı.

Bunlar benım için fayda etmez denedım zaten ama sağ ol kankaam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabı reıs hemen verem bilgisayar kasa tertemız zaten 1 haftalık yenı aldım işlemcim i5 3470 ekran kartı RX 550 4 GB 16 GB DDR3 RAM / yanı Valorant'ta falan 300 FPS akıyorum sıkıntı yok deneme amaclı 60 FPS sabıt yaptım hala akıcıydı Valorant sadece CS:GO'da sıkıntı.

Bilgisayarın Turbox veya Izoly değil mi aferin sana çok iyi bir tercih yapmışsın. 👍

Bilgisayarın Turbox veya Izoly değil mi aferin sana çok iyi bir tercih yapmışsın. 👍
konumuz bu degıl ama tesekkurler muck
bıde 2 side degıl
onlar kendı marka ekran kartı ve anlasmalı anakart kullanıyorlar

Geri
Yukarı