CS:GO'da FPS düşüyor

Nicodoz

Hectopat
Bugün CS:GO'da neredeyse her maçta FPS düşmesi ve anlık FPS düşüşleri loss choke yükselişleri oluyordu. S1Mple'ın yayınında chatteki birkaç kişiyle de konuştum onlarda aynı problemi yaşadıklarını söylediler. Güncellemeyle alakalı olabileceğini söylediler. Ama bazıları da yok yaşamıyoruz diyorlar. Bugün CS:GO girip de ufakta olsa FPS düşmesi sorunu yaşayanlar oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün CS:GO'da neredeyse her maçta FPS düşmesi ve anlık FPS düşüşleri loss choke yükselişleri oluyordu. S1Mple'ın yayınında chatteki birkaç kişiyle de konuştum onlarda aynı problemi yaşadıklarını söylediler. Güncellemeyle alakalı olabileceğini söylediler. Ama bazıları da yok yaşamıyoruz diyorlar. Bugün CS:GO girip de ufakta olsa FPS düşmesi sorunu yaşayanlar oldu mu?
Az önce açtım konusunu.

Csgo sorunlu bir oyun zaten. Eskiden optisi çok iyiydi. Her güncelleme alındığında FPS düşüyor ve en minimumda kilitleniyor. Source motorunu değiştirip u5'e ne zaman geçerlerse geri dönerim.

Bende de drop girmeye başladı sistemi nedir

"Eskiden daha çok FPS veriyordu." mevzusu oyundaki shader ayarının her PC' de istemeseniz de en yüksek ayarda olmasına sebep olan güncellemedir. Optimizasyon ile pek alakası yok.
Bilinçli ayar yapıyorum ki 5K saatim de var en alttaki Uber shaderi geldiği gün kapadım gene kayıp yaşadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı