Çözüldü CS:GO'da FPS düşüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Matrian

Centipat
Daha fazla  
CS:GO'da oyunu oynarken normal şartlarda 250-400 FPS arası alıyorum fakat bu FPS dalgalanarak 6-20 aralığına düşüp yükseliyor FPS kısıtlama falan basit çözümler yazmayın denene bilecek yolları denedim bildiğiniz bir şey varsa yazın sistem ile alakası yok ısınmayla da alakası yok. Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
CS:GO'da oyunu oynarken normal şartlarda 250-400 FPS arası alıyorum fakat bu FPS dalgalanarak 6-20 aralığına düşüp yükseliyor FPS kısıtlama falan basit çözümler yazmayın denene bilecek yolları denedim bildiğiniz bir şey varsa yazın sistem ile alakası yok ısınmayla da alakası yok. Şimdiden teşekkürler.

İşlemci darboğaz yapiyor olabilir aynı sorun bende de var ekran bir anda donuyor sonra geri geliyor
Sistemle alakası olmayacaksa neyle olacak? Ya fanlar falan pis ve macun bitmiş; ondan ısınıyor, drop yiyor. Ki ısınmıyor demişsin. Ya da darboğaz oluyordur, başka sebep düşünemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

İşlemci darboğaz yapiyor olabilir aynı sorun bende de var ekran bir anda donuyor sonra geri geliyor

Çözüm
Tüm sistem özelliklerini yazın.

Yeni konular

Geri
Yukarı