CS:GO'da FPS nasıl arttırılır?

Cidden çok tuhaf deneyin olabilir.

Bu video bayağı eski. Çok işe yaramayabilir.

Evet çok eski işe yaramaya bilir.+ Low Spec ayarını önermem oyunu çok patatesleştiriyor ama FPS'ye bayağı katkısı oluyor.

Videodakileri yapın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tick 128 tam olarak nedir ve nereden silinir?

Tick;
Eğer 64 tick bir sunucuda oynuyorsanız o sunucu kendini saniyede 64 kere yeniler. Bu durum beraberinde bir sürü olumsuzluk getirir, mermilerin düşmana tam olarak gitmemesi gibi. Eğer 128 tick bir sunucuda oynuyorsanız sunucu kendini saniyede 128 kere yenileyeceği için mermilerinizin yarım yamalak gitmesi gibi sorunlar ortadan kalkar. Normal CS:GO Servelarında 64 tick bulunuyor, topluluk, FACEIT gibi sunucularda ise 128 tick bulunuyor.
Nasıl sileceğinize gelecek olursak.
Steam kütüphanesinden CS:GO'ya sağ tıklayın ve özelliklere basın karşınıza böyle bir yer çıkacak.

1618480185065.png

Altta "başlatma seçenekleri"bölümü var oradan eğer "tick 128 veya tickrate 128" komutları varsa silin.
Ek olarak cfg'niz varsa cfg içini de kontrol edin orada da olabilir.

Tick;
Eğer 64 tick bir sunucuda oynuyorsanız o sunucu kendini saniyede 64 kere yeniler. Bu durum beraberinde bir sürü olumsuzluk getirir, mermilerin düşmana tam olarak gitmemesi gibi. Eğer 128 tick bir sunucuda oynuyorsanız sunucu kendini saniyede 128 kere yenileyeceği için mermilerinizin yarım yamalak gitmesi gibi sorunlar ortadan kalkar. Normal CS:GO servelarında 64 tick bulunuyor, topluluk, FACEIT gibi sunucularda ise 128 tick bulunuyor.
Nasıl sileceğinize gelecek olursak.
Steam kütüphanesinden CS:GO'ya sağ tıklayın ve özelliklere basın karşınıza böyle bir yer çıkacak.

Eki Görüntüle 975433

Altta "başlatma seçenekleri"bölümü var oradan eğer "tick 128 veya tickrate 128" komutları varsa silin.
Ek olarak cfg'niz varsa cfg içini de kontrol edin orada da olabilir.

Hocam cfg olup olmadığını nasıl bakıyoruz ben geçen gün yükledim CS:GO'yu içine hiçbir şey atmadım cfg olmuyor değil mi?

Yeni yüklediyseniz cfg yoktur siz sadece başlatma seçeneklerinde olup olmadığına bakın yeter.

Sanırım yoktu çünkü Console'yi açmak için başlatma seçeneklerine -Console yazmıştım ve başka bir şey yazmıyordu.

Dosya Ekleri

• sistem.png
    sistem.png
    9,6 KB · Görüntüleme: 22
  • sistem2.png
    sistem2.png
    6,1 KB · Görüntüleme: 24
*Sistem 64 Bit orada yanlş yazıyor.

ortalama olarak 30 alıyorum sabit 60 istiyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunları dene şuan konuyu okuyamıyorum meşgulüm ama herşey olabilir.

Geri
Yukarı