CS:GO'da FPS'imi kaça sabitlemeliyim?

Teşekkürler, o zaman ben 144 Hz'ye sabitleyip oynayayım.
CS:GO oynayan çoğu oyuncular FPS'i 0'a sabitliyor ama bir tereddütteyim.

Ekranın kaç HZ ise ona sabitlemeni öneriyorum. MSAA ve FXAA gibi değerleri açmadan FPS düşmesi yemeden oynarsın. Başlatma ayarlarına su komutları yaz: -Freq ekran yenileme hızın -novid -High -treads çekirdek sayın (sanal+dijital) -D3D9EX.

5000 ile 60'ın nasıl farkı yok?
Ben 75 Hz yim 75'e sabitleyince yavaşlama hissi oluyor dönerken zorluk ama 300'e sabitleyince ne kasma ne yavaşlama zaten cs fps isteyen bir oyun bunu söylemeniz yanlış.
Monitörünüzün yenileme hızı kadar görürsünüz ekranda 75hz monitörde 300 fps alsanız bile size yansıtılan 75 hz olur 100 fps görsenizde 300 fps görsenizde aynı şey olur

5000 ile 60'ın nasıl farkı yok?
Ben 75 Hz'yim 75'e sabitleyince yavaşlama hissi oluyor dönerken zorluk ama 300'e sabitleyince ne kasma ne yavaşlama zaten CS FPS isteyen bir oyun bunu söylemeniz yanlış.

Hatan var tam tersine öyle bir durumda monitörünün tazeleme hızından yüksek bir FPS'de oynamak hem sistemini gereksiz yorar bu yüzden ömrünü kısaltır hem de yüksek değerlerde anlık biraz bile düşse seni rahatsız edecek bir drop girer. Kısacası özellikle FPS oyunlarda bu anlamadığım yüksek FPS yüksek FPS isteğini anlamıyorum oynayışlarını bozduğunu söylüyorum ama onlar bunu anlamamakta itiraz ediyor iyi günler dilerim :)

CS:GO’da 300 FPS’e sabitlemeniz yeterlidir. Monitör yenileme hızına sabitlemeyin çünkü CS'de 300'deki akıcılık ile 150'deki akıcılık aynı değil bu net bir şekilde farkediliyor. Mouse hareket ettirirken veya yürürken o akıcılık aynı olmuyor.

CS:GO’da 300 FPS’e sabitlemeniz yeterlidir. Monitör yenileme hızına sabitlemeyin çünkü CS'de 300'deki akıcılık ile 150'deki akıcılık aynı değil bu net bir şekilde farkediliyor. Mouse hareket ettirirken veya yürürken o akıcılık aynı olmuyor.
Aynen benim demek istediğimde bu ama bazıları anlamıyor.

İşte bende de sorun burada başlıyor. 300 FPS ile 150 ile arasında fark var mesela garip bir şekilde 300 fps falan olduğunda sanki hafif kasıyor gibi geliyor ama 144 FPS'e sabitleyerek oynadığımda gayet akıcı oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı