CS:GO'da gereksiz kick

Hocam ya takım arkadaşınızla gireceksiniz ya da gerekli infoları verip uyumlu davranmaya çalışacaksınız gelenler Rus bile olsa sabırlı olacaksınız baiterlara, frag için oynayanlara ...

Hocam ya takım arkadaşınızla gireceksiniz ya da gerekli infoları verip uyumlu davranmaya çalışacaksınız gelenler Rus bile olsa sabırlı olacaksınız baiterlara, frag için oynayanlara ...
Alakası yok. Düşük eloda oynarken (Nova iken) bazı Ruslar İngilizce konuştuğumu görür görmez kickliyorlardı. Tamamen toksiklik meselesi.

İnfo vermiyorsanız, info dinlemiyorsanız, takıma uymuyorsanız veya takım içinde sürekli toxic diye hitap edilen o çirkef ve sinirli kişiyseniz kick kaçınılmaz olur.

Takım arkadaşınıza yanlışlıkla sıksanız bile derdinizi açıklayana kadar kickliyorlar evet, bu konuda hiçbir şey diyemem.

İstersen Steam linkimi bırakayım ekle, en azından F2 verecek arkadaşın olur :D.

Kick yememin sebebi ya yanlışlıkla takım arkadaşına hasar vermek yada 1v1'de ölmek.
Şimdi 7 gün ban yedim.
Hocam rankınız ne ve ne zamandır CS:GO oynuyorsunuz ?

Oyunda daha yeni başladım silver elite masterım 5 round olmuştu az önceki el 10 kill vardı takım olarak 4-1 yeniyorduk kicklendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı