CS:GO'da haftada kaç tane kasa düşer?

tahtakapı

Decipat
Daha fazla  
Ben şimdi bu hafta 1 seviye atladım kasamı ve spreyimi aldım. Öteki seviyeye az kaldı. Atlarsam kasa, GIF, skin... Gibi şeyler verecek mi? Yoksa bir ödülü yok mu? Ona göre hiç maç girmeyeyim, çarşamba günü 1-2 maça seviye atlayayım.

Hafta içinde sadece ilk seviye atlamanıza 1 kasa + 1 skin veya grafiti düşer. İkinci veya üçüncü seviye atlamanızda bir şey vermez.

Hafta içinde sadece ilk seviye atlamanıza 1 kasa + 1 skin veya grafiti düşer. İkinci veya üçüncü seviye atlamanızda bir şey vermez.
Diğer haftaya bekletip seviye atlamak daha mantıklı yane. Bir şey daha soracağım. Bende 2 tane kasa var, piyasasının 1-2 TL altına koyuyorum ama alan yok. Arkadaşım 30 kr altına koy hemen satılır demişti. 😄

Bu kasaların hizli satılması için ne yapmalıyım, 10-20 TL mı altına koyayım. 😅

Pazarı açıyorum adanlar 1-2 TL üstünden koyuyorlar, ben aza veriyorum alan yok.

Diğer haftaya bekletip seviye atlamak daha mantıklı yane. Bir şey daha soracağım. Bende 2 tane kasa var, piyasasının 1-2 TL altına koyuyorum ama alan yok. Arkadaşım 30 kr altına koy hemen satılır demişti. 😄

Bu kasaların hizli satılması için ne yapmalıyım, 10-20 TL mı altına koyayım. 😅

Pazarı açıyorum adanlar 1-2 TL üstünden koyuyorlar, ben aza veriyorum alan yok.

Pazarda sizde bulunan kasayı aratıp tıklayın. Orada biraz aşağı kaydırdığınızda sağ tarafta siparişleri görebilirsiniz. Ayrıca kasaların ismini söylerseniz daha iyi yardım edebilirim.

Diğer haftaya bekletip seviye atlamak daha mantıklı yani.

Bence pek önemli değil, her hafta XP bonusu geliyor zaten. 1 seviye atlamak zor olmuyor o şekilde.

Bende 2 tane kasa var, piyasasının 1-2 TL altına koyuyorum ama alan yok. Arkadaşım 30 kr altına koy hemen satılır demişti. 😄

Mesela bir kasanın en düşük gözüken fiyatı 30 TL diyelim. Alıcının ödediği kısma 30 TL yazmanız lazım. Öyle yapıyor musunuz? Onu karıştırabiliyorlar bazen.

Şunun gibi:

alicinin odedigi.png

Bence pek önemli değil, her hafta XP bonusu geliyor zaten. 1 seviye atlamak zor olmuyor o şekilde.

Mesela bir kasanın en düşük gözüken fiyatı 30 TL diyelim. Alıcının ödediği kısma 30 TL yazmanız lazım. Öyle yapıyor musunuz? Onu karıştırabiliyorlar bazen.

Şunun gibi:

Eki Görüntüle 1900267
Alacağınız kısmına yazıyorum. Bir kasa vardı adını unuttum. 33 TL ye satılıyor genelde. Ben 31 e koydum. Alıcının ödediği daha fazla, 36 mı ne oluyor. O kısımda yanlışlık yok yane.

Tam olarak bu kısımda yanlışlık var. @wanetage hocamın dediği olmuş. Kasanın fiyatı alıcının ödediğine göre belirlenir.
Arkadaşın yazdığı şeyi bir daha okuyarak yapıyorum. Teşekkür ederim.

Tam olarak bu kısımda yanlışlık var. @wanetage hocamın dediği olmuş. Kasanın fiyatı alıcının ödediğine göre belirlenir.
Anladım şimdi eyvallah, yaptım bakalım.

Direkt satıldı, adamın dibisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı