CS:GO'da hangi kasaya yatırım yapılmalı?

Ben Spektrum 2 aldım. İçinden AK-47 The Empress ve Butterfly Doppler çıkıyor. Shadow Daggers Doppler da var ayrıca. CS 2 de bu itemlerin tutacaklarını düşündüğümden ileride kasanın fiyatının çıkacağını da düşünüyorum. Bunun dışında toplulukta gezerken Parçalanmış önerildiğini gördüm. Ona da bakabilirsin.

Ben spektrum 2 aldım. İçinden AK-47 the empress ve butterfly doppler çıkıyor. Shadow daggers doppler da var ayrıca. CS 2 de bu itemlerin tutacaklarını düşündüğümden ileride kasanın fiyatının çıkacağını da düşünüyorum. Bunun dışında toplulukta gezerken parçalanmış önerildiğini gördüm. Ona da bakabilirsin.

Spektrum 2 mi yoksa parcalanmis mi sizce?

Bence tek birine tüm parayı yatırmak yerine ikisinden de al. Ben öyle yaptım. Ayrıca amacın yatırımsa paranın hepsini kasaya yatırman yerine major beklemeni tavsiye ederim.

Sorma bro ya ben bir bayonet almistim 2K ya simdi 14K olmus para da yok o kadar elde anca kasadan kucuk kucuk kar planliyorum. Teşekkür ederim bu arada.

Sorma bro ya ben bir bayonet almistim 2K ya simdi 14K olmus para da yok o kadar elde anca kasadan kucuk kucuk kar planliyorum. Teşekkür ederim bu arada.
Ne demek. Daha fazla bilgi istiyorsan YouTube'daki Levia kanalından ve Discord sunucusundan yararlanabilirsin. Bu CS yatırım işlerine merak saldığım zaman bayağı yardımı dokunmuştu.

Geri
Yukarı